reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witam wszystkich serdecznie. Mogę do Was dołączyć? Wiem,że trochę późno,ale z początku nie chciałam cieszyć się ciążą za bardzo a później jakoś te tygodnie uciekały. Termin porodu mam na koniec kwietnia.
 
Witam wszystkich serdecznie. Mogę do Was dołączyć? Wiem,że trochę późno,ale z początku nie chciałam cieszyć się ciążą za bardzo a później jakoś te tygodnie uciekały. Termin porodu mam na koniec kwietnia.

Hej, wysłałam zaproszenie do naszej tajnej grupy :D Tam jesteśmy wszystkie :)
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
reklama
Czesc dziewczyny!Czy mozna dopisac sie do waszej grupy? Tez mam termin na kwiecien 11 :)
Hej! Wysłałam zaproszenie :)

thgf9n73plmmy6zq.png

 
Do góry