reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hey, jestem tu nowa termin porodu 1 kwietnia:)
Hej, wyslalam zaproszenie do naszej grupy, tam jestesmy wszystkie :)

thgf9n73plmmy6zq.png

 
ojeny trochę mi zajmie ogarnięcie tego forum ale się postaram

coś o mnie tak :)
to może tak w skrócie jestem z Gdyni, wczoraj zaczełam chodzić na szkołę rodzenia

spodziewamy się synka Tymoteusza

Jestem po 3 poronieniach, od czterech lat staramy się o dzieciątko, moje wyniki genetyczne wskazują że jestem nosicielem translokacji wzajemnej między chromosomami 8 i 18 (cokolwiek to znaczy- ogólnie lekarze nie ogarniają), do tego nie przyswajam kwasu foliowego też tam jakaś mutacja, mam cukrzycę ciążową przyjmuję insulinę...

Byłam teraz na wizycie wczoraj u gina prywatnie - Mały waży 1500g:) i wszyskie jego parametry w normie oprócz kości udowej mniejszej o 10dni (norma 14 dni)
 
ojeny trochę mi zajmie ogarnięcie tego forum ale się postaram

coś o mnie tak :)
to może tak w skrócie jestem z Gdyni, wczoraj zaczełam chodzić na szkołę rodzenia

spodziewamy się synka Tymoteusza

Jestem po 3 poronieniach, od czterech lat staramy się o dzieciątko, moje wyniki genetyczne wskazują że jestem nosicielem translokacji wzajemnej między chromosomami 8 i 18 (cokolwiek to znaczy- ogólnie lekarze nie ogarniają), do tego nie przyswajam kwasu foliowego też tam jakaś mutacja, mam cukrzycę ciążową przyjmuję insulinę...

Byłam teraz na wizycie wczoraj u gina prywatnie - Mały waży 1500g:) i wszyskie jego parametry w normie oprócz kości udowej mniejszej o 10dni (norma 14 dni)
milo Cie poznac ;)
zdrowka dla Ciebie i synka !

dziewczyny mowily ze mialy przypadki rozbieznosci wymiarow a dzidzie i tak byly zdrowe wiec trzymam kciuki zeby i u Was tak bylo :)
 
ojeny trochę mi zajmie ogarnięcie tego forum ale się postaram

coś o mnie tak :)
to może tak w skrócie jestem z Gdyni, wczoraj zaczełam chodzić na szkołę rodzenia

spodziewamy się synka Tymoteusza

Jestem po 3 poronieniach, od czterech lat staramy się o dzieciątko, moje wyniki genetyczne wskazują że jestem nosicielem translokacji wzajemnej między chromosomami 8 i 18 (cokolwiek to znaczy- ogólnie lekarze nie ogarniają), do tego nie przyswajam kwasu foliowego też tam jakaś mutacja, mam cukrzycę ciążową przyjmuję insulinę...

Byłam teraz na wizycie wczoraj u gina prywatnie - Mały waży 1500g:) i wszyskie jego parametry w normie oprócz kości udowej mniejszej o 10dni (norma 14 dni)

Ooo patrz - ja tez mam mniejsza ale o 7 dni... troche mnie to zmartwiło i mam nadzieje, ze różnica nie bedzie sie pogłębiać bo wszystko inne jest super.... i zaraz zaczęłam sobie wkręcać najgorsze ;( zapraszamy na nasza grupę- tam sobie pogadamy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisałam kiedys tutaj, dziewczyny pisały ze wyslą mi zaproszenie do tamtej grupy, ale jeszcze nie otrzymałam do dzis, więc ktos przesyła link do tej grupy, albo ktos wysyła zaproszenia do grupy ?

Pozdrawiam
Lilia
 
Napisałam kiedys tutaj, dziewczyny pisały ze wyslą mi zaproszenie do tamtej grupy, ale jeszcze nie otrzymałam do dzis, więc ktos przesyła link do tej grupy, albo ktos wysyła zaproszenia do grupy ?

Pozdrawiam
Lilia
wysłałam zaproszenie :) zapraszamy do udzielania sie jak najczesciej ;)
 
Witam. Chętnie dołączę do kwietniowych mam :) jestem tu nowa także proszę mnie kierować gdybym się tu za bardzo gubiła :) potrzebuję trochę czasu żeby to ogarnąć :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dopadla mnie dzis bezsenna noc i pewnie dlatego zdecydowałam sie podzielić moimi przemyśleniami. Nie sądziłam, ze fakt wyrzucenia mnie z zamkniętej grupy bedzie tak istotny. Wpisalam sie do niej zaraz jak powstała, wkrótce tez utworzył sie podwątek mam kolo 40-tki, na którym trochę pisałam. Niestety szybko przestał byc aktywny i ja tez jakoś zamilkłam. Tyle tylko, ze codziennie Was czytalam, przejmowałam sie wszystkim, co sie u Was działo, a Wasze posty były dla mnie często duża inspiracja, zwłaszcza, ze to moja pierwsza ciąża. Stałyście sie naprawdę ważna częścią moich ciążowych przeżyć, Postanowilyscie usunąć te, które obserwuja i nie piszą, jak rozumiem. Ale to jak w realu, jedni są gadatliwi i ekstrawertyczni, inni małomówni i nieśmiali jak ja. I ci pierwsi często potrzebują dobrych słuchaczy.... No cóż, szkoda, ze nie dowiem sie juz co u Was. Życzę wszystkim szczęśliwych i terminowych rozwiązań i radości z macierzyństwa :)
 
Do góry