reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Przykre jest to ze osoby od których oczekiwałam wsparcia i liczyłam na pomoc...potraktowały mnie z buta...tylko dlatego ze nie mam tyle wolnego czasu co inni:(
Jak nie mam wolnego czasu nie zapisuje się na tak gwarne forum. A jest masę innych forów otwartych gdzie można sobie poczytać i w razie czego się doradzić. W poprzedniej ciąży też pracowałam i nie miałam czasu więc na forum zapisałam się po porodzie gdy już miałam więcej luzu [emoji6]

uwo9qqmzuq58q22u.png
 
reklama
Jak napisze o problemie to moze sie ktos odezwie a moze nie. Bardzo skorzystalam z waszych rad np dotczacych wyprawki i wielu innych rzeczy a tego na tym forum nie ma. Dlatego bardzo żałuuje. Byłam wcześniej na kilku forach ale pierwszy raz ktoś potraktowal mnie w ten sposób. To bardzo egoistyczne.

Anjouku Ty tez mialas taki ciężki czas i nie mialas ochoty pisac. Jak bys sie poczula jakby ktos cie usunął z grupy w tym czasie bo sie nie udzielałas?
Wyglada na to ze poszukam bardziej przyjaźnie nastawionej grupy:(

Ja też dość długo pracowałam... skoro czytałaś to czemu nic nigdy nie napisałaś? To nie chodzi o to, że my jesteśmy wredne czy coś ale jakbyś chociaz raz dziennie napisała co u Ciebie... czy jak się czujesz... żaden post nie jest tam zbędny. Czasem piszemy o totalnych pierdołach wiec to by wystarczyło... Podjęłyśmy decyzję zeby cofnąć zaproszenia dla osób nieaktywnych dlatego też by chronić swoją prywatność
 
Jak napisze o problemie to moze sie ktos odezwie a moze nie. Bardzo skorzystalam z waszych rad np dotczacych wyprawki i wielu innych rzeczy a tego na tym forum nie ma. Dlatego bardzo żałuuje. Byłam wcześniej na kilku forach ale pierwszy raz ktoś potraktowal mnie w ten sposób. To bardzo egoistyczne.

Anjouku Ty tez mialas taki ciężki czas i nie mialas ochoty pisac. Jak bys sie poczula jakby ktos cie usunął z grupy w tym czasie bo sie nie udzielałas?
Wyglada na to ze poszukam bardziej przyjaźnie nastawionej grupy:(
Wiesz musisz spróbować i w końcu zacząć pisać, wtedy dopiero się przekonasz czy ktoś dopiszę czy nie.
Z wielką przyjemnością jak zwykle odpiszę. Nie ma żadnego egoizmu w tym że część już bliższych sobie osób stworzyła część dla siebie zamknięta.
Jak zmienisz zdanie wracaj i daj się w końcu poznać. Jak chcesz coś wiedzieć, pytaj.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopadla mnie dzis bezsenna noc i pewnie dlatego zdecydowałam sie podzielić moimi przemyśleniami. Nie sądziłam, ze fakt wyrzucenia mnie z zamkniętej grupy bedzie tak istotny. Wpisalam sie do niej zaraz jak powstała, wkrótce tez utworzył sie podwątek mam kolo 40-tki, na którym trochę pisałam. Niestety szybko przestał byc aktywny i ja tez jakoś zamilkłam. Tyle tylko, ze codziennie Was czytalam, przejmowałam sie wszystkim, co sie u Was działo, a Wasze posty były dla mnie często duża inspiracja, zwłaszcza, ze to moja pierwsza ciąża. Stałyście sie naprawdę ważna częścią moich ciążowych przeżyć, Postanowilyscie usunąć te, które obserwuja i nie piszą, jak rozumiem. Ale to jak w realu, jedni są gadatliwi i ekstrawertyczni, inni małomówni i nieśmiali jak ja. I ci pierwsi często potrzebują dobrych słuchaczy.... No cóż, szkoda, ze nie dowiem sie juz co u Was. Życzę wszystkim szczęśliwych i terminowych rozwiązań i radości z macierzyństwa :)
Generalnie tutaj tez sie udzielamy, w momencie kiedy bedzie zwiekszona aktywnosc tutaj, mozna zawsze wrocic na forum prywatne. Dlaczego bastapiła segregacja? Zostały poruszane juz tematy prywatne i tak troche słabo jak ktos czyta, a my nic nie wiemy o tej osobie.. To takie podsłuchiwanie i zrozumiałe jest to,ze jednak nikt nie chce byc podsluchiwany :)
Równiez szczesliwych rozwiazan!
 
Anjouku nie oburzaj się bo nie ma o co. Tak jak napisałam w internecie nigdy nie jest się anonimowym, nawet na prywatnym forum. To ze napisalas o swoim problemie to dlatego ze chcialas i ja to szanuje. Ale nie każdy chce ujawniać o sobie takie szczegoly, ale to nie znaczy ze ze ma złe intencje i ze nie mozna porozmawiac bez ujawniania danych.

Biedronka ale nie musisz ujawniać jesli nie chcesz... Jasne, że my też nie musimy ale chcemy w jakims stopniu dlatego stworzylysmy prywatna grupe żeby czuc, że nasze dane i historie sa tam bezpieczne i zdecydowalysmy wspolnie, ze tam jest wlasnie miejsce dla osob, ktore chcą sie podzielic jakimis informacjami o sobie... mozesz pisac z nami tutaj jak i kazda inna osoba, ktora chce byc anonimowa... a moze kiedys sie zdecydujecie powiedziec o sobie cos wiecej i Was zaprosimy i tam...
my nie jestesmy ani niemile ani egoistyczne ale chcemy sie czuc bezpiecznie i swobodnie!
 
Jak napisze o problemie to moze sie ktos odezwie a moze nie. Bardzo skorzystalam z waszych rad np dotczacych wyprawki i wielu innych rzeczy a tego na tym forum nie ma. Dlatego bardzo żałuuje. Byłam wcześniej na kilku forach ale pierwszy raz ktoś potraktowal mnie w ten sposób. To bardzo egoistyczne.

Anjouku Ty tez mialas taki ciężki czas i nie mialas ochoty pisac. Jak bys sie poczula jakby ktos cie usunął z grupy w tym czasie bo sie nie udzielałas?
Wyglada na to ze poszukam bardziej przyjaźnie nastawionej grupy:(
ale dała znać że coś jest nie tak i na chwile znika.
to wygladalo tak jakby zamkniete forum bylo serialem :/ i ze podczytujace wchodza tu z nadzieją ze moze wydarzylo sie cos ekscytujacego, nic tylko popcorn uprażyć i czytac co tam u nas zlego/dobrego sie stalo...

skoro nas podczytujecie to nie wierze ze nie macie 5 min zeby cokolwiek odpisac..
ja tez nie zawsze wszystko przeczytam i wszystkim odpisze bo to nie jest realne bo bywa ze jak na zamkniete zagladam to mam 250 wiadomosco z jednego dnia ale z szacunku dla reszty chociaz staram sie wylapac to co najwazniejsze i dac znac co u mnie itp.

nie robcie z siebie wielkich poszkodowanych bo to takie wyolbrzymianie. jestesmy tez tu, na otwartym. jezeli sie otworzycie przed nami, zauwazymy ze mozna Wam ufac to wtedy zaprosimy do zamknietej ale kazdy chce miec odrobine prywatnosci i intymnosci i takie podczytywanie dla funu nie jest fajne.
ja jestem osoba ktora nawet nie ma fb bo lubie byc anonimowa a jednak na grupie sie otworzylam, powiedzialam cos wiecej o sobie itp.
uszanujcie to.
 
Wyglada na to ze ja tez zostałam wyrzucona z grupy zamknietej.Jest mi przykro z tego powodu, tym bardziej ze staram się udzielać na tyle na ile jest to mozliwe i czas mi pozwala. Pracuję dosc duzo i nie mam na tyle czasu zeby codziennie cos napisac. Weźcie to dziewczyny pod uwagę. Wygląda na to ze to forum dla wybranych i przebywajacych na zwolnieniu, czyli majacych czas zeby przebywac tu od rana do wieczora.Bede po raz pierwszy mamą i liczyłam ze dostanę tutaj wsparcie od bardziej doswiaczonych mam:(
Sa dziewczyny, ktore pracuja, ale odzywaja sie, pisza ze pracuja, jak sie czuje, dziela wynikami badan.. raz na jakis czas.. ale jak my mamy Cie wspierac skoro nie wiemy za bardzo o Twoim istnieniu ?: )
 
reklama
Jak napisze o problemie to moze sie ktos odezwie a moze nie. Bardzo skorzystalam z waszych rad np dotczacych wyprawki i wielu innych rzeczy a tego na tym forum nie ma. Dlatego bardzo żałuuje. Byłam wcześniej na kilku forach ale pierwszy raz ktoś potraktowal mnie w ten sposób. To bardzo egoistyczne.

Anjouku Ty tez mialas taki ciężki czas i nie mialas ochoty pisac. Jak bys sie poczula jakby ktos cie usunął z grupy w tym czasie bo sie nie udzielałas?
Wyglada na to ze poszukam bardziej przyjaźnie nastawionej grupy:(
i własnie pokazujesz w ten sposob, ze stworzenie prywatnosci to był swietny pomysł.
 
Do góry