reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

zazdroszcze :d ja od rana mialam gnić w lozku ale przekopalam szafy i ciuchy letnie i te w ktore sie nie mieszcze spakowalam w kartony i przy najblizszej okazji pojadą do nowego mieszkania i beda czekaly cierpliwie w kartonie az uzbieramy na szafy :p
 
reklama
zazdroszcze :d ja od rana mialam gnić w lozku ale przekopalam szafy i ciuchy letnie i te w ktore sie nie mieszcze spakowalam w kartony i przy najblizszej okazji pojadą do nowego mieszkania i beda czekaly cierpliwie w kartonie az uzbieramy na szafy :p
ooo, to ja tez własnie zrobiłam porzadek w ciuchach i popakowałam w kartonie :D
 
Pamietam Cie troche z poczatku,wątek ciąża po 40 nadal sie trzyma,chyba ze mówisz o utworzonym na naszym prywatnym mamuski 35+.?

Cześć, weszłam na chwile żeby zobaczyć czy ktoś jeszcze oprócz Mapsta skomentował mój post i widzę, ze rozpętałam małą burzę :) Może kilku z nas była potrzebna taka mobilizacja :) Dorota37, tak, miałam na myśli to prywatne 35+, może coś przeoczyłam ale chyba umarło.

No to zacznę jeszcze raz. Mam 42 lata co czyni mnie chyba seniorka w tej grupie :) Mieszkam w Poznaniu (pozdrowienia dla innych poznanianek, przy okazji, który szpital wybralyście?) Mam w brzuszku dziewczynkę - Klarę, na co wskazuje wynik Nifty i kilka usg. To moje pierwsze dziecko i dlatego wszystkie wasze informacje i porady są niezwykle cenne. Dziś zaczynam 29 tydzień, na plusie na razie 7 kg, chyba niezle, bo bałam się zamiany w wieloryba (generalnie albo dieta albo sport trzymały mnie w formie, teraz ani jedno ani drugie za bardzo nie wchodzi w grę :) Przygotowania idą pełna para, dziś zaczęłam prasować ciuszki i po niecałej godzinie kręgosłup odmówił mi współpracy. Mój mąż do tej pory uważał, ze jest jeszcze bardzo dużo czasu na wszystko, a dziś mnie zaskoczył, zmartwił się, ze mamy jeszcze nie wyprany wkład do fotelika samochodowego (na razie śpią w nim na zmianę nasze 3 kotki), bo co on biedny zrobi jakbym jakoś niedługo zaczęła rodzic ;).
We wtorek byłam u mojej gin, robiła mi już badanie 3. trymestru, wszystko OK, ale na wyniku który dostałam przepływ w przewodzie żylnym jest nieprawidłowy. To może być kwestie złego ustawienie dzieciaczka i trudności w zmierzeniu, ale trochę mnie to martwi, myślicie, żeby iść jeszcze gdzieś i powtórzyć? Ogólnie jestem chyba trochę przewrażliwiona i oba dotychczasowe badania prenatalne robiłam po dwa razy :)
No dobra, trochę nadrobiłam, czas iść odwiedzić dziadka :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzeczywisci na tym mamuski 35+zamarło,a wiem własnie ,ze tam sporo sie udzialałas.Jesli czytałas moje wpisy na ogólnym to moze wiesz,ze ja tez mam problem i czekam na jutrzejsza wizyte jak na szpilkach.Ale jestem dobrej mysli,czasem lepiej cos dwa razy sprawdzic niz zaniedbac.Nie rozumiem jednego,jesli Ci powiedziała,że wszystko jest ok,to czemu na wyniku wpisała cos innego...
 
Tez mi szkoda tego watku 35+ i wlasciwie tyle, coz. Trudno spotkac mamy "starsze" w necie. Zamknietego dla mnie watku nie czytalam, za duzo osob, za duzo postow - to akurat faktycznie nie bylo dla mnie :)
 
reklama
Do góry