reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

U mnie wręcz odwrotnie. Mój by mnie woził na izbe przyjęć ze wszystkim. Ja to już się boję powiedziec ze mam gorszy dzień i potrzebuje dłużej poleżeć [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
No widzisz, a ja mojego muszę nieźle gonić, żeby chociaż coś w domu pomógł ;)
 
reklama
Wątek 35+ powstał i tego samego dnia umarł z tego co pamiętam :/
Dziewczyny przestały dawać znak życia tak jak by zniknęły z forum.

Jasne, ale jestem trochę panikarą - to pewnie świadomość, że w moim wieku (42 lata) to raczej będzie pierwsza i ostatnia ciąża. No więc chodzę do dwóch ginów, powtarzam wszystkie prenatalne, robiłam Nifty, mimo że usg w pierwszym trymestrze było ok itd. On jest bardziej wyluzowany :)

Rozmawiałam ostatnio z moją gin i powiedziała że jest bardzo dużo ciąży 38-42 lata i wygląda na to że to młode dziewczyny mają problemy a my starsze mamy praktycznie nie :)
Ciąże mam 20-30 lat to ostatnio skracające się szyjki, wczesne skurcze i poronienia :(
U nas podobno sporadycznie się zdarza, coś w tym jest jak czytam na naszym kwietniowym forum, u dziewczyn co chwila coś się dzieje :( ... ja odpukać, wszystko w normie
Nie martw się to tylko szkodzi
 
Hej hej kwietniowki. Jak stoicie z wyprawkami ? Ja to odwlekałam odwlekałam bo gdzie tam do kwietnia, a przecież zostało jeszcze tylko nieco ponad 2 miesiace :o

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ja już na finiszu, chyba tez dlatego że wory ubrań dostałam, wózek kupiliśmy używany trafiła się super okazja, szkoda było z niej zrezygnować. Łóżeczko już dotarło i jak złożyliśmy sprawdzając czy wszystko ok nie było sensu rozkładać. Wolałam wszystko ogarnąć wcześnie wiedząc że pod koniec ciąży już nie będę miała siły na nic a jeszcze są starsze dzieci które trzeba ogarnąć. Mi już pozostało czekać i dopieszczać kącik dla małego, jeszcze kilka drobiazgów kosmetycznych, do torby szpitalnej i luz.
 
Ja tak hmmm czesciowo. Nie moge sie zdecydowac ktory wozek wybrac. Jeszcze nie mamy kolyski a musi byc. Ciuszkow kupilam po czym wczoraj wyciagnelam z szafy wory po starszaku i coz... piecioraczki bym mogla miec i by starczylo :p teraz mam zagwozdke kiedy pakowac torbe. W sensie kiedy uprac, uprasowac, schowac do torby i miec ;)
 
Ja narazie nic nie kupiłam, a co goście w domu to coś przybywa. Narazie kupiłam tylko wózek, jakoś we wrześniu. Stierdzilam ze lepiej kompletowac wcześniej i na spokojnie niż na ostatnią chwilę wszystko, no ale jak narazie stanelam na tym wózku [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Hej hej kwietniowki. Jak stoicie z wyprawkami ? Ja to odwlekałam odwlekałam bo gdzie tam do kwietnia, a przecież zostało jeszcze tylko nieco ponad 2 miesiace :o

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ja mam ciuszków pełno a dziś zamówiłam sporo na allegro rzeczy typu prześcieradło, przewijak, pieluszki tetrowe;)

Wózek zamawiamy na koniec miesiąca; )

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
reklama
ja juz mam polowe ogarniętą.. zostalo mi lozeczko i akcesoria , fotelik... jakies tam kosmetyki... wanienka... i to chyba tyle... chociaz sie stresuje,ze o czyms zapomnialam hmm...
 
Do góry