reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

ja juz mam polowe ogarniętą.. zostalo mi lozeczko i akcesoria , fotelik... jakies tam kosmetyki... wanienka... i to chyba tyle... chociaz sie stresuje,ze o czyms zapomnialam hmm...
wyjdzie na biezaco ;) sklepow teraz pelno i zawsze mozna cos dokupic. ja zaczelam wychodzic z zalozenia ze lepiej cos musiec dokupic niz kupic za duzo i zeby lezalo ;p
 
reklama
Ja mam już prawie wszystko kupione, zostały drobiazgi typu prześcieradła do wózka czy łóżeczka, ubranka wyprane (dopiero teraz widzę ile ich nakupiłam [emoji6]), tylko prasować mi się nie chce. Torba jeszcze nie spakowana, poczeka do początku lutego. No i do zrobienia przemeblowanie sypialni i musimy przywieźć łóżeczko od mojego brata, też pewnie w lutym. Wyglada na to, ze jestem w miarę przygotowana [emoji3]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja narazie z zakupami odwlekalam ale jak tak teraz patrzę na ten kącik ti chyba większość już mam. Wózek 3w1 jest, wanienka, przewijak, fotelik bujaczek. Podgrzewacz, butelki, jakiś wynalazek do wyparzania butelek w mikrofali, łóżeczko zamówione, noo i dziś dostałam dwa kartony ubranek także i to mam już z głowy. Chyba najważniejsze już mam, jeszcze zamówię jakieś drobiazgi typu pieluchy tetrowe kocyki rożek. Aaa dzis bylam zrobic krzywą cukrowa. Musze przyznać ze było hmm... ciężko [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ja narazie z zakupami odwlekalam ale jak tak teraz patrzę na ten kącik ti chyba większość już mam. Wózek 3w1 jest, wanienka, przewijak, fotelik bujaczek. Podgrzewacz, butelki, jakiś wynalazek do wyparzania butelek w mikrofali, łóżeczko zamówione, noo i dziś dostałam dwa kartony ubranek także i to mam już z głowy. Chyba najważniejsze już mam, jeszcze zamówię jakieś drobiazgi typu pieluchy tetrowe kocyki rożek. Aaa dzis bylam zrobic krzywą cukrowa. Musze przyznać ze było hmm... ciężko [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ja ciesze sie ze ta glukoze mam z glowy :p
co ja kocham slodkie to to przegiecie bylo xD
ja szukam jakiegos dywanu do pokoju.. najlepiej szaro ròżowy ale straszna drozyzna :/
 
U mnie przy moim zwierzyncu dywany nie mają racji bytu, za dużo kłakow i ciężej utrzymać w czystości. Co do słodkiego hmm.... na sama myśl o tym robi mi się niedobrze [emoji44]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ja narazie z zakupami odwlekalam ale jak tak teraz patrzę na ten kącik ti chyba większość już mam. Wózek 3w1 jest, wanienka, przewijak, fotelik bujaczek. Podgrzewacz, butelki, jakiś wynalazek do wyparzania butelek w mikrofali, łóżeczko zamówione, noo i dziś dostałam dwa kartony ubranek także i to mam już z głowy. Chyba najważniejsze już mam, jeszcze zamówię jakieś drobiazgi typu pieluchy tetrowe kocyki rożek. Aaa dzis bylam zrobic krzywą cukrowa. Musze przyznać ze było hmm... ciężko [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Glukoza jest pyszna haha !
Ja to jestem jednak takim lasuchem,ze mi smakowała co nie miara :) no i wyniki też dobre dziś odebrałam [emoji123]więc mogę.się obzerac dalej
ja ciesze sie ze ta glukoze mam z glowy [emoji14]
co ja kocham slodkie to to przegiecie bylo xD
ja szukam jakiegos dywanu do pokoju.. najlepiej szaro ròżowy ale straszna drozyzna :/

Glukoza paskudna :-)

Co do zakupow - mi jeszcze duuzo brakuje. Ani kocykow, ani wozka, ani gadzetow do przewijania itd.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom


 
reklama
Glukoza jest pyszna haha !
Ja to jestem jednak takim lasuchem,ze mi smakowała co nie miara :) no i wyniki też dobre dziś odebrałam [emoji123]więc mogę.się obzerac dalej






Dla mnie glukoza tez była spoko ;) wypiłam bez problemu. Potem mnie mulilo i pół dnia miałam awersje do słodkiego ;) ale wieczorem juz wszamalam cukierki ;D a najlepsze, ze cukier wyszedł mi IDEALNIE ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry