reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mi coś to spanie na lewym boku nie wychodzi. A brzuch też zaczyna robić się dość niewygodny :) też już mi się źle śpi i ta napięta skóra... a gdzie tam do końca, teraz to dopiero będzie rósł [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi coś to spanie na lewym boku nie wychodzi. A brzuch też zaczyna robić się dość niewygodny :) też już mi się źle śpi i ta napięta skóra... a gdzie tam do końca, teraz to dopiero będzie rósł [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ja to na lewym boku spie i koldra miedzy nogi i poducha pod brzuch zeby nie wisiał xD
 
Ano kołdra między nogi to obowiązkowo [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
koldra miedzy nogi, pod brzuch mam specjalna poduszke ktora przekrecam na boki razem ze soba ;) nie moge spac ciagle na jednym boku, zreszta oba mam juz poodgniatane i czesto przez sen laduje na plecach bo tylko tak nie boli ;)
jeszcze dwa miesiace... i nigdy wiecej ciazy, chocbym miala zyc w celibacie :p
adoptowanych dzieci moglabym miec tuzin. z wlasnymi definitywnie przy dwojce pozostane :p
 
wrzucam fote ciuchow z paczki z olx ;p za 70 zł dwie reklamówki ciuszkow xP
cztery rzeczy pierwsze z brzegu wrzucam xD
dwie bluzy i kombinezon jeszcze sie suszą i jeszcze sie jedno pranie robi ;) jest w nim zlota sukienka hello kitty :d pokaze jak wyschnie ;p

7359709_20170210_105833.jpg
 
Spanie na plecach nie boli ?? Zabij mnie ale ja na plecach wytrzymam max 5 minut. Po pierwsze jakoś mi ciężko oddech złapać po drugie ja mam bóle w krzyzach od początku ciąży a po lezeniu na placach przez resztę dnia nie mogę się ruszać. Co do ubranek, mam cały wielki karton Plus dwie reklamówki myślałam ze na początek wystarczy, ostatnio wzięłam się za pranie a tam same 3-6 miesięcy. Żadnych 50 ani nawet 56 [emoji23] także zakupy przede mną [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Spanie na plecach nie boli ?? Zabij mnie ale ja na plecach wytrzymam max 5 minut. Po pierwsze jakoś mi ciężko oddech złapać po drugie ja mam bóle w krzyzach od początku ciąży a po lezeniu na placach przez resztę dnia nie mogę się ruszać. Co do ubranek, mam cały wielki karton Plus dwie reklamówki myślałam ze na początek wystarczy, ostatnio wzięłam się za pranie a tam same 3-6 miesięcy. Żadnych 50 ani nawet 56 [emoji23] także zakupy przede mną [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ja lubię leżeć na plecach ale faktycznie potem strasznie boli...nie ma się co dziwić.. to już 2 kg szczęścia w środku +wody itp itd :D także dodatkowe obciążenie nie małe...
Zasypiam na boku z kołdrą między nogami i jakos się żyje... [emoji16]

 
Spanie na plecach nie boli ?? Zabij mnie ale ja na plecach wytrzymam max 5 minut. Po pierwsze jakoś mi ciężko oddech złapać po drugie ja mam bóle w krzyzach od początku ciąży a po lezeniu na placach przez resztę dnia nie mogę się ruszać. Co do ubranek, mam cały wielki karton Plus dwie reklamówki myślałam ze na początek wystarczy, ostatnio wzięłam się za pranie a tam same 3-6 miesięcy. Żadnych 50 ani nawet 56 [emoji23] także zakupy przede mną [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Mozemy sobie przybic piatke... Jeszcze pol biedy jak sie poloze na plrcach na lozku. Wtedy jakos sie podnosze. Ale jak na podlodze to wstaje ze 3 minuty. Kombinuje na wszystkie sposoby a i tak wstaje ze lzami w oczach. Ale wtedy po takiej gimnastyce sie rozciagam i troszke lepiej mi chodzic.
No ale ja przed ciaza tez mialam takie bole plecow

Napisane na HTC Desire 500 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wrzucam fote ciuchow z paczki z olx ;p za 70 zł dwie reklamówki ciuszkow xP
cztery rzeczy pierwsze z brzegu wrzucam xD
dwie bluzy i kombinezon jeszcze sie suszą i jeszcze sie jedno pranie robi ;) jest w nim zlota sukienka hello kitty :d pokaze jak wyschnie ;p

7359709_20170210_105833.jpg
Aga, piękne te ciuszki.
Kurcze, dla dziewczynek jest więcej i są ładniejsze. To nie fair!!!

Co do spania na plecach to u mnie jeszcze daję radę, choć wolę na boku.

Najgorzej jak leżę podczas dnia to potem jakiś ból wchodzi w prawe biodro, że jak nie rozchodzę to kuleję.

W środę byłam na wizycie. Mały obrócony główką w dół i waży ok. 1200 g. Jak zwykle znokautował głowicę usg. Strasznie go pobudza te badanie. Ewidentnie go nie lubi. Szyjka i łożysko w dobrym stanie. Tylko oczywiście cukrzyca ciążowa.

 
reklama
Aga, piękne te ciuszki.
Kurcze, dla dziewczynek jest więcej i są ładniejsze. To nie fair!!!

Co do spania na plecach to u mnie jeszcze daję radę, choć wolę na boku.

Najgorzej jak leżę podczas dnia to potem jakiś ból wchodzi w prawe biodro, że jak nie rozchodzę to kuleję.

W środę byłam na wizycie. Mały obrócony główką w dół i waży ok. 1200 g. Jak zwykle znokautował głowicę usg. Strasznie go pobudza te badanie. Ewidentnie go nie lubi. Szyjka i łożysko w dobrym stanie. Tylko oczywiście cukrzyca ciążowa.

mi sie właśnie chłopięce bardziej podobają zawsze :p
 
Do góry