reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

dziewczecych jest wiekszy wybor. czy ladniejsze czy nie to kwestia gustu, ale na pewno jest wiecej. dzialy chlopiece takie ubozuchne sie przy dziewczecych wydaja ;)
Asia, i jak sobie radzisz z cukrzyca? na mnie przestala robic wrazenie odkad mam zastrzyki z heparyny w brzuch :p cukrzyca przy tym to pikus :D
 
reklama
dziewczecych jest wiekszy wybor. czy ladniejsze czy nie to kwestia gustu, ale na pewno jest wiecej. dzialy chlopiece takie ubozuchne sie przy dziewczecych wydaja ;)
Asia, i jak sobie radzisz z cukrzyca? na mnie przestala robic wrazenie odkad mam zastrzyki z heparyny w brzuch :p cukrzyca przy tym to pikus :D
ale dla dziewczynek wszystko rozowe :(
 
dziewczecych jest wiekszy wybor. czy ladniejsze czy nie to kwestia gustu, ale na pewno jest wiecej. dzialy chlopiece takie ubozuchne sie przy dziewczecych wydaja ;)
Asia, i jak sobie radzisz z cukrzyca? na mnie przestala robic wrazenie odkad mam zastrzyki z heparyny w brzuch [emoji14] cukrzyca przy tym to pikus :D
Sama mam zastrzyki z heparyny od pozytywnego testu [emoji16] Teoretycznie sobie radzę. Niestety od wczoraj zaczęło mnie łapać jakieś przeziębienie i po syropie *spam* i Tantum Verde moje cukry szalają.
Też mam takie wrażenie, że dla dziewczynek jest większy asortyment.

 
czizas, nie wiem jak cytowac na tym forum ;)
Asiu, oj to jedziemy na tym samym wozku widze. a wlasciwie masz trudniej, ja heparyne dopiero od tygodnia mam. tyle ze dwa zastrzyki na raz bo mieli zastrzyki po 3500 jednostek a potrzebuje 7000 na raz. trudno mi to zaakceptowac.
mialam ostatnio prawie miesiac dobre cukry, i od paru dni szaleja jak glupie. moze stres od extra zastrzykow, nie wiem, ale ciezko mi je na nowo opanowac. parada atrakcji :p zdrowia zycze, nic nam nie jest teraz bardziej potrzebne...
co do kolorow, nie znosze rozowego u dzieczynek i niebieskiego u chlopcow :D wkurza mnie takie metkowanie ;) takze moj starszak jak i teraz mlodszak maja baaardzo niewiele niebieskich ciuszkow. a pokoj bialo zielony :)
 
Hej hej. Jak tam Wasze maluchy? Ja właśnie po usg i będąc w 34 tygodniu ciąży moja córeczka ma wagę i wymiary jak przy 31 tygodniu. Po za tym wszystko ok jedynie drobniutka bo tylko 38 cm z wagą 1600. Chyba jednak będzie drobna po mamusi, a już się bałam że jeśli będzie po tacie to mogę nie dać rady naturalnie [emoji4] [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Hej hej. Jak tam Wasze maluchy? Ja właśnie po usg i będąc w 34 tygodniu ciąży moja córeczka ma wagę i wymiary jak przy 31 tygodniu. Po za tym wszystko ok jedynie drobniutka bo tylko 38 cm z wagą 1600. Chyba jednak będzie drobna po mamusi, a już się bałam że jeśli będzie po tacie to mogę nie dać rady naturalnie [emoji4] [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
no to malutka niunia ;) wazne ze wszystko w porzadku ;)
bedzie latwiej Ci rodzic;)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Ja też kwietniowa mamusia. Pisałam na początku a potem jakoś tak wyszło, że przestałam. Do 20 tc pracowałam i to sporo. Od grudnia jestem na zwolnieniu i przygotowuję się na przyjście na świat synka Ignasia . Mogłabym od czasu do czasu pogadać z wami? Fajnie jakby ten otwarty wątek chociaż trochę odżył, tym bardziej że zaraz będziemy witać nasze dzieciaki na świecie.
 
Do góry