reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

U nas będzie różnica 2lat.
Teraz jestem trochę przerażona bo najlepsza na dworzu jest uciekanie przed mamą najlepiej w kierunku ulicy. I wszystko "ja sam". Może do czasu kiedy pojawi się brzuch to już się wyszaleje wiec zobaczymy co to będzie[emoji14]
Teściowa idzie od października na emeryturę wiec myślę że czasem nas odciąży , szczególnie jak pojawi się drugi maluszek :)
Fajna z niej babcia i lubimy jak zajmuje się wnukiem.
Mamy juz synka. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży od razu powiedziałam będzie syn, sprawdziło się. A teraz hmm gdzieś z tyłu głowy mam myśl że mogłaby być córa. Chociaż prawda jest taka ze chce żeby było zdrowe, to jest najważniejsze ;)
Imiona mamy wybrane.
 
reklama
Taaa i przyjedzie stres związany z badaniami prenatalnymi. Ja sobie tak myślę, że usg wybiorę te dokładniejsze z przeziernością i kością nosową, a jakby było coś nie tak to zrobię do tego test podwójny z krwi.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uważam że zarówno mała jak i duża różnica wieku ma swoje plusy i minusy. Dużo zależy od podejścia rodziców. Ale zazdrość na początku i trudności w odnalezieniu się w nowej sytuacji chyba zawsze będą, niezależnie od wieku. Jedne krócej inne dłużej. Tyle że starszakowi może łatwiej wytłumaczyć. Zastanawiam się jak to będzie u mnie, będzie różnica 3 lata.
U mnie też różnica 3 lata [emoji6]. Moja córka już jest zazdrosna jak trzymam jakieś inne mniejsze dzieci

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też zaczęłam się denerwować o kruszynkę:(
Myślałam, że przy drugim będzie luzik.. byłam wyluzowana przez 5 dni.. dzisiaj już się zaczęło:)
W moim przypadku sprawa wygląda tak że mam nadżerkę która w ciąży się dziwnie zmienia i krwawi...
No i oczywiście dzisiaj zaczęłam widzieć zabarwiony papier... i odrazu panika:( Choć wiem że w moim przypadku to taka mała ilość krwi to standard.
 
U mnie też różnica 3 lata [emoji6]. Moja córka już jest zazdrosna jak trzymam jakieś inne mniejsze dzieci

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to samo. Syn przytula się tylko jak jest zmęczony a tak to go trudno utrzymać na kolanach ale jak widzi że któreś z nas ma małe dziecko na rękach to od razu się gramoli i wtula zazdrośnik mały ;)
 
Ja tez się stresuje jutro wizyta .. a tu coraz trudniej nie myslec
mi na początku beta prawie w ogóle nie rosła . Kiedy myślałam że po wszystkim ona zaczęła się podwajac itd wiec nie wiem czy jest wszystko w porządku. Jeśli bije serduszko czy te wyniki mają jakieś znaczenie dla rozwoju. Dobrze ze to juz jutro..
 
reklama
Ja mam 2 dziewczynki (różnica wieku 2 lata) i są tak fajne, że mogłabym mieć i trzy ;)
A jak będzie chłopak, to dla odmiany też ok... więc podsumowując: wszystko jedno, byle zdrowe <3
 
Do góry