reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Kwiecień to idealny miesiąc na poród. :) Serdecznie pozdrawiam wszystkie za chwileczkę się tu zjawiące mamusie kwietniowe 2017. Wszystkiego dobrego!

Kwietniówka 2013 i lipcówka 2016
 
Samotnaja, czy ominęło mnie twoje testowanie?? Wlasnie cie wywoływałam na staraczkach :)
Dołączasz so kwietniowek? :) tez dzisiaj wlasnie pisałam ze jeszcze nie ma tego wątku :)

Ja chetnie dołącze ale jeszcze kilka dni do testowania :)
 
Trzymam kciuki Bertha żebyś tu do nas zawitała.

Tak tak dołączam do kwietniowek.
Termin jak ma ten moment tak orientacyjnie na 9.04 bo przesunela mi się owu.
Bhcg potwierdza, tylko narazie niżej niż Twoja Kingusia
 
Wiesz co ja byłam wczoraj ale to była konieczność. Złożyłam w pracy wypowiedzenie i musiałam to wczoraj odkręcić więc potrzebowalam zaświadczenie od lekarza. No i zależało mi Też żeby dostać luteine. Oczywiście nic nie było widać. Po 10 sierpnia mam zrobić usg a potem na wizytę.
 
Kwiecień jest super na poród. Córkę urodziłam 24.04.2012 i to był piękny czas. [emoji173][emoji173][emoji173]
Spokojnej ciąży życzę każdej z Was! [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
To i ja się dopisuje termin według om to 03.04 , beta w 29dc 303, w 33dc 2730 , wizyta dopiero w sierpniu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :)
Zycze powodzenia i zagladaj tu do kwietniowek :)

pewnie z czasem bedzie nas więcej.

Kwiecień jest super na poród. Córkę urodziłam 24.04.2012 i to był piękny czas. [emoji173][emoji173][emoji173]
Spokojnej ciąży życzę każdej z Was! [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Dziękujemy :)
 
Do góry