reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cyntia

U mnie różnica wieku nie wynikła z mojego widzimisie tylko z nie możności zajścia w ciążę. Bardzo duzo mnie to kosztowało i bardzo dużo musiałam poświecić.

A syn nie jest mi potrzebny do opieki nad młodszym rodzeństwem. Jeżeli chce i lubi się bawić z maluchami to chyba nic złego?
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy :) Będę wracać do Waszych słów w chwilach zwątpienia.
Byłam nawet u psychologa bo w tym szoku nie mogłam tego ogarnąć, babka powiedziała mi, że 1/5 ciąż kończy się poronieniem, że ona w życiu by się nie zdecydowała na taki krok itp. Także miałam po wizycie jeszcze większego doła. Szkoda, że szybciej Was nie znalazłam

Synek był wyczekany -6 lat czekaliśmy, tak szybko kolejne, jeszcze mam świeże wspomnienia z porodówki ;) ,ciuchów ciążowych nie schowałam do końca....

adddaaa jak rozwiązałaś problem ze spaniem Maluchów? Zastanawiam się, ale poltoraroczne dziecko chyba jeszcze musi spać w łóżeczku ze szczebelkami? Mamy małe mieszkanko, trzeba będzie się nagłowić logistycznie żeby to rozwiązać.
Zastanawiam się też nad spacerami, teraz dwa razy dziennie chodzę z Małym, widziałam wózki rok po roku, kwestia przemyślenia.

Mdłości też mam , takie że nie dałam rady ominąć toalety. Póki co odrzuciło mnie od mięsa.
Poprzednio jadłam drożdżówki na potęgę i cały czas gotowałam ogórkową na żeberkach :) i flipsy maczane w serku waniliowym tak po trzecim miesiacu się zaczęło.
 
Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy :) Będę wracać do Waszych słów w chwilach zwątpienia.
Byłam nawet u psychologa bo w tym szoku nie mogłam tego ogarnąć, babka powiedziała mi, że 1/5 ciąż kończy się poronieniem, że ona w życiu by się nie zdecydowała na taki krok itp. Także miałam po wizycie jeszcze większego doła. Szkoda, że szybciej Was nie znalazłam

Synek był wyczekany -6 lat czekaliśmy, tak szybko kolejne, jeszcze mam świeże wspomnienia z porodówki ;) ,ciuchów ciążowych nie schowałam do końca....

adddaaa jak rozwiązałaś problem ze spaniem Maluchów? Zastanawiam się, ale poltoraroczne dziecko chyba jeszcze musi spać w łóżeczku ze szczebelkami? Mamy małe mieszkanko, trzeba będzie się nagłowić logistycznie żeby to rozwiązać.
Zastanawiam się też nad spacerami, teraz dwa razy dziennie chodzę z Małym, widziałam wózki rok po roku, kwestia przemyślenia.

Mdłości też mam , takie że nie dałam rady ominąć toalety. Póki co odrzuciło mnie od mięsa.
Poprzednio jadłam drożdżówki na potęgę i cały czas gotowałam ogórkową na żeberkach :) i flipsy maczane w serku waniliowym tak po trzecim miesiacu się zaczęło.
Mała spala w łóżeczku drewnianym a syn w turystycznym -materiałowym

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie. [emoji3][emoji2]

Fajnie, że jest nas coraz więcej.

Wczoraj nie mogłam dojść do siebie po smutnych wiadomosciach od mama2razy:-( bałam się że u mnie też może być ciąża biochemiczna.

U mnie jest duza różnica bo będzie 10 lat. Syn bardzo lubi male dzieci. Siostry córeczkami potrafi zająć się wzorowo. Także napewno nie będzie zazdrosny.

Czy któraś z Was też zobaczy swojà fasolkę dopiero w 9-10 tyg?
Jaaaa w 9tc. Już się tak doczekać nie mogę, że chyba osiwieje do 5 września. Ale pocieszam się tym, że może zobaczę już brykającą fasolllle [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milki! Będzie dobrze!
Nawet Ci zazdroszczę. Pomyśl, że ciężko będzie tylko przez pierwsze 2-3 lata. Potem dzieci będą sobą zajęte, będą miały swój świat, a Wy będziecie mieli czas dla siebie.
U mnie to co innego, różnica wieku między dziećmi jest spora. Każdorazowo, gdy zapominaliśmy już co to butelki, pieluchy, nieprzespane noce, budził się we mnie instynkt ;) I a piać od nowa ;)

W przyszłym roku, gdy na świecie pojawi się nasze czwarte dziecko, starszaki będą miały 17, 12 i 5 lat!
hihi to prawie tak jak u mnie... instynkt daje znać regularnie co 9 lat... mam już 18-latkę i 9 latka... i teraz...?
 
An-ia jak miło popatrzeć, że nasze suwaczki idą dokładnie równo :D :D

April7 - ja tez nigdy bym ciąży nie przerwała. Co ma być, to będzie :) Wierzę, że dzidziuś będzie zdrowy.

Dziewczyny mam pytanie, macie jakieś porady, jak radzić sobie z duzym stresem w ciąży? Mnie czekają co najmniej 2 bardzo, bardzo stresujące wydarzenia i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić. Nie mogę zażyć żadnych leków na uspokojenie, a stres będzie pewnie tak duży, że boję się żeby nie stracić ciąży... :( :( :(

Na rozluźnienie dobry jest magnez dla kobiet w ciąży, ja biore magnezin comfort. Ale koniecznie zapytaj lekarza. Na mnie np dziala przytulnie ☺
 
Dziewczyny czy Wy też tak macie że piersi raz bolą mniej a raz bardziej? Ps. Czytalam w książce żeby zapobiec rozstepom w ciąży dobrze jest używać olejek że słodkich migdalow. Ja codziennie wieczorem po kąpieli masuje nim piersi, brzych i biodra, mam nadzieję że pomoże, a podobno lepiej jest stosować już dużo wcześniej zanim pojawią się rozstepy. Kupiłam 100% naturalny więc maluszek jest bezpieczny ☺
 
An-ia jak miło popatrzeć, że nasze suwaczki idą dokładnie równo :D :D

April7 - ja tez nigdy bym ciąży nie przerwała. Co ma być, to będzie :) Wierzę, że dzidziuś będzie zdrowy.

Dziewczyny mam pytanie, macie jakieś porady, jak radzić sobie z duzym stresem w ciąży? Mnie czekają co najmniej 2 bardzo, bardzo stresujące wydarzenia i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić. Nie mogę zażyć żadnych leków na uspokojenie, a stres będzie pewnie tak duży, że boję się żeby nie stracić ciąży... :( :( :(
Nie sie przesuwaja jak najdluzej ;)

Na stres, moze sa jakies herbatki ziolowe, które mozna pic. Nie wiem czy gdzieś nie czytałam ze melisa jest dozwolona. Oczywiscie jeśli na kogoś takie rzeczy działają
 
reklama
Do góry