reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Mnie kluje czasem od jelit, gdy jedzonko przez nie przechodzi (to glownie wieczorami lub z rana) i gdy pecherz mam pelen.
I to prawda, ze prawdziwe ciągnięcia to sie dopiero zaczna ;)
 
I jak się czujesz? Ja w pierwszej ciąży czułam się dużo lepiej i miałam mniejszy brzuch. Myslę, że teraz jest kiepsko ze mna bo jestem starsza

Na ten moment ciąży lepiej się czuje niż w ciąży z synem. Nie wymiotuje tak i nie mam aż takich mdłości. W ciąży z synem do 4-5 miesiąca przechodziłam gehennę, teraz też różowo nie jest, ale zdecydowanie lepiej.
Brzuszka z synem długo nie miałam, ale nie mam co porównywać bo wtedy ogólnie lżejsza byłam o kilka kilo.
 
Pozdrawiam z kolejki do gina.
Stresuje sie jak nie wiem
Bądź dobrej myśli kochana, musi być ok! [emoji4] Daj znać po :) Mnie to jutro czeka [emoji33][emoji33][emoji33]

w57vskjog7p17owg.png
 
Na ten moment ciąży lepiej się czuje niż w ciąży z synem. Nie wymiotuje tak i nie mam aż takich mdłości. W ciąży z synem do 4-5 miesiąca przechodziłam gehennę, teraz też różowo nie jest, ale zdecydowanie lepiej.
Brzuszka z synem długo nie miałam, ale nie mam co porównywać bo wtedy ogólnie lżejsza byłam o kilka kilo.
Dokładnie jakbyś opisywala moja ciążę z synem. Do 5 miesiąca mdłości że nie mogłam wchodzić do kuchni i restauracji. Czułam się fatalnie, teraz jest o niebo lepiej mniej śpię mniejsze mdłości

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry