reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dzięki wielkie ;)
Na razie pozostaje mi czekać.
Na szczęście póki co bez większych dolegliwości typu mdłości itp
Jedynie lekkie pobolewania brzucha ale to chyba normalne...

ah to życze Ci żeby tak juz zostało :D ja sie cieszyłam, że w miare bezobjawowo przechodze aż w 9 tc zaliczyłam pierwszego pawia po łyku wody :( xD mam nadzieje,ze z 2 trymestrem ustapią te nieprzyjemne dolegliwosci... ból piersi i wieczorne ciagniecie w brzuchu juz jakos zaakceptowałam wiec moga sobie byc ;P
 
reklama
ah to życze Ci żeby tak juz zostało :D ja sie cieszyłam, że w miare bezobjawowo przechodze aż w 9 tc zaliczyłam pierwszego pawia po łyku wody :( xD mam nadzieje,ze z 2 trymestrem ustapią te nieprzyjemne dolegliwosci... ból piersi i wieczorne ciagniecie w brzuchu juz jakos zaakceptowałam wiec moga sobie byc ;P
Ojj to współczuję, oby przeszło jak najszybciej ;)
Mam nadzieję, że u mnie jednak pozostanie tak jak jest :D:D:D
 
Hej :)
Wychodzi mi 9 tydzień
Jeśli chodzi o USG to muszę trochę poczekać. Mieszkam za granicą i tutaj pierwsze USG jest robione dopiero w 18 tc, mi się udało umówić wcześniej na 13 tc. Także jeszcze trochę poczekam....
To szkoda że robią dopiero tak późno... ale i tak wywalczyłaś 13 tc więc już niedługo... fajnie cieszę się razem z tobą, to jest super uczucie zobaczycie swoje maleństwo na usg..wtedy robi się to takie realne, no i po dolegliwościach też czujesz że to realne :-D
 
U mnie moja mama też jest bliźniaczka i jej bracia tez mieli w domu bliźniaki.
Co do niespodzianek moja dobra koleżanka do 27 tc nic nie wiedziała aż nagle odeszły jej wody i musiała urodzić a tu dwóch chłopców ojj początki były ciężko jeden walczył o życie miał małe szanse a teraz biegają obydwoje i tak dają jej popalić.a ten słabszy syn teraz tylko chodzi na rehabilitację ale widać poprawę i wszystko jest super.. ;)



Jejku po dłuższym czasie jedzenia tylko wszystko na słodko naszła mnie ochota na śledzie w occie. ... aż mi ślinka cieknie.

 
To szkoda że robią dopiero tak późno... ale i tak wywalczyłaś 13 tc więc już niedługo... fajnie cieszę się razem z tobą, to jest super uczucie zobaczycie swoje maleństwo na usg..wtedy robi się to takie realne, no i po dolegliwościach też czujesz że to realne :-D

Już się nie mogę doczekać :)
Na tą chwilę nadal patrzę z niedowierzaniem na to co się dzieje, mam wrażenie, że kompletnie jestem nie przygotowana na to wszystko... Ale chyba większość tak ma ;)
 
Już się nie mogę doczekać :)
Na tą chwilę nadal patrzę z niedowierzaniem na to co się dzieje, mam wrażenie, że kompletnie jestem nie przygotowana na to wszystko... Ale chyba większość tak ma ;)
Dopóki nie masz pewności to wszystko jest takie proste a jak już naprawdę człowiek realizuję że to się dzieje naprawdę i są dwie kreski jest test krwi to nie może uwierzyć w swoje szczęście... ja niestety we wczesnej ciąży bardzo źle się czułam... zgaga i ciągłe zmęczenie.. spałam po 16 godzin. Teraz większa moc ale za to zgaga i mdłości przez prawie cały dzień...
 
Cookie_j widzę,że tu też jesteś :) witaj.

wiecie u mnie jest tak,że ja mam siostrę bliźniaczkę, mój mąż też ma siostrę bliźniaczke i moja mama ma siostrę bliźniaczkę :) generalnie w obu rodzinach bliźnięta się przewijają ale podobno w pierwszej ciąży prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej jest niskie. Niby fajnie ale też ciężko z dwojgiem noworodków i ryzyko większe komplikacji, u nas kilka razy prosiliśmy lekarza, żeby sprawdził czy aby na pewno jedno :D
 
reklama
U mnie moja mama też jest bliźniaczka i jej bracia tez mieli w domu bliźniaki.
Co do niespodzianek moja dobra koleżanka do 27 tc nic nie wiedziała aż nagle odeszły jej wody i musiała urodzić a tu dwóch chłopców ojj początki były ciężko jeden walczył o życie miał małe szanse a teraz biegają obydwoje i tak dają jej popalić.a ten słabszy syn teraz tylko chodzi na rehabilitację ale widać poprawę i wszystko jest super.. ;)



Jejku po dłuższym czasie jedzenia tylko wszystko na słodko naszła mnie ochota na śledzie w occie. ... aż mi ślinka cieknie.

27 tydzień to aż dziwne że lekarz się nie zorientował, ale zdarza się co widać po twojej koleżance... dobrze że maluchy przetrwały, ale musiało być zdziwienie... masz wszystko przygotowane na jedno a tu dwóch :szok:


Ja w sumie mam ochotę na wszystko a nagle nic... tak dziwnie, tak szybko jak apetyt przychodzi to tak szybko też mija...
 
Do góry