reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Aga, gratulacje :) niech malutka zdrowo rosnie :)
Ja mam cc dokladnie za dwa tygodnie w piatek, mam nadzieje ze tez rano :>
 
reklama
A to tak jak chciałaś, na rano :)

ech... właśnie odeszłam z grupy na fb, nie mam nerw czytać większości postów, gdzie dziewczyny pytają czy ich wyniki krwi/usg/moczu etc są prawidłowe...normalnie są o krok od tego, żeby załatwiać sobie wzajemnie recepty,bo skoro mi pomogło to Tobie też, tylko jedna z drugą nie doczytały, że u jednej kamica nerkowa, a u drugiej kamienie w pęcherzyku żółciowym i tak codziennie jakieś kwiatki. Z racji zawodu jakieś minimum wiedzy medycznej mam i coś mnie trafia, trzęsą się nad sobą, do lekarza i na izbę przyjęć latają chyba conajmniej raz w tygodniu, tak się przejmują ale jak Kowalska poleci tabletki cudowne na sraczkę to Nowakowa co ma wysypkę ( przepraszam jeżeli któraś z Was ma na nazwisko Nowak ub Kowalska, nie mam nikogo konkretnego na myśli. ) już leci po nie do apteki, tylko czekać aż się potrują czymś albo zaczną sobie choroby wynajdywać po obejrzeniu wyników i leczyć wzajemnie. No kurczę, to niebezpieczne przecież, ja rozumiem podzielić się obawami, zapytać jak potoczyła się historia leczenia kogoś, kto miał te same objawy, diagnozę i leki ale szuakć porady medycznej wśród mam nie-lekarzy i oczekiwać "jasnych odpowiedzi" to normalne? Jeżeli tak,to ja jestem nienormalna, bo o wyniki i stan ciąży pytam lekarzy i położne, a na forum pytam o kosmetyki, ciuszki, wózki, itd.
Oh ja też nie lubię czegoś takiego. Wrócić od lekarza i pytać się w internecie czy to co zapisał jest bezpieczne. No kurcze taka osoba nie zaufa osobie wyksztalconej w tym kierunku ale juz paru anonimom z neta tak? Masakra jak dla mnie.

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
@Dominika_1989 ja ogólnie ostatnio mam dużo energii :p a rąk w co włożyć już nie ma :p mam nadzieje, że to jakis znak :D ^^
co do pieluszek mam jedno opakowanie pampers premium care 1 newborn (2-5kg) i w szpitalu niby sie dostaje to tzw Niebieskie pudełko i tam tez jedna paczka jest... to tak na początek... potem planuje uciec w pieluchowanie wielorazowe wiec zapasów pampków nie robiłam :) aby na pobyt w szpitalu styknęło :D
 
Oh ja też nie lubię czegoś takiego. Wrócić od lekarza i pytać się w internecie czy to co zapisał jest bezpieczne. No kurcze taka osoba nie zaufa osobie wyksztalconej w tym kierunku ale juz paru anonimom z neta tak? Masakra jak dla mnie.

ckai9jcgs36qh1uk.png
dla mnie zabawne jest jak ktoś próbuje sie za wszelka cene wymadrzac w internecie podważając zdanie lekarzy prowadzących innych :p wtedy to juz olewam :D ale czasem zdarza mi sie nim mam szanse skonsultowac cos z lekarzem zapytac czy ktos np. mial podobnie czy cos w ten desen a i tak zawsze odezwie sie ktoś kto nie ma wiedzy ale ''wydaje mi sie, zeeeee ... :p''
 
dla mnie zabawne jest jak ktoś próbuje sie za wszelka cene wymadrzac w internecie podważając zdanie lekarzy prowadzących innych [emoji14] wtedy to juz olewam :D ale czasem zdarza mi sie nim mam szanse skonsultowac cos z lekarzem zapytac czy ktos np. mial podobnie czy cos w ten desen a i tak zawsze odezwie sie ktoś kto nie ma wiedzy ale ''wydaje mi sie, zeeeee ... :p''
W ta stronę to jeszcze rozumiem bo mnie też się zdarza pytać o rady ale też biorę to na swoją własną logikę i odpowiedzialność.

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Ja mam jedną paczkę Libero ( w No bardzo popularne ) ale rozmiar 2, więc chyba kupimy te pampersy mniejsze,w szpitalu zapewniają rzeczy dla dziecka więc zorientuję się w temacie ale tak czy inaczej muszę mieć wszystko przygotowane z ewentualnym mm, bo na wyspie nie ma sklepu i jakby coś się wydarzyło to czekamy na prom, potem ponad pół godziny drogi do miasta. U mnie znajomi zaczynają już dzwonić i pytać czy mały już na świecie, a to jeszcze tyle czasu :D no i dojechały zakupy dla Stasia ALE zostały w sklepie przy przystani promowej, dziś szwagier odbierze i będziemy skręcać:D bardzo ciekawa jestem wózka :)
 
Ja mam jedną paczkę Libero ( w No bardzo popularne ) ale rozmiar 2, więc chyba kupimy te pampersy mniejsze,w szpitalu zapewniają rzeczy dla dziecka więc zorientuję się w temacie ale tak czy inaczej muszę mieć wszystko przygotowane z ewentualnym mm, bo na wyspie nie ma sklepu i jakby coś się wydarzyło to czekamy na prom, potem ponad pół godziny drogi do miasta. U mnie znajomi zaczynają już dzwonić i pytać czy mały już na świecie, a to jeszcze tyle czasu :D no i dojechały zakupy dla Stasia ALE zostały w sklepie przy przystani promowej, dziś szwagier odbierze i będziemy skręcać:D bardzo ciekawa jestem wózka :)
Pochwal się koniecznie wózkiem złożonym :)

 
Na pewno Aż sie doczekac nie mogę Co prawda chałupa mi sie zagrali niemiłosiernie, a jak juz w salonie dojdzie mata dla Stasia i zabawki to w ogóle sajgon ale taka kolej rzeczy. Cieszę sie, ze żyjemy w czasach, gdzie można wybrać z wielu rzeczy dla dziecka i wszystko jest takie ładne ( ładnie tez kosztuje ale jak sie zachowa zdrowy rozsądek to sie nie zbankrutuje). :) no i mam nadzieje mieć więcej niz jedno dziecko wiec chciałabym aby jakość zakupów była dobra. A tymczasem syn znowu usiadł mi w pachwinie chyba głowa albo barkiem nie wiem ale siedzieć sie nie da :/
 
reklama
Oh ja też nie lubię czegoś takiego. Wrócić od lekarza i pytać się w internecie czy to co zapisał jest bezpieczne. No kurcze taka osoba nie zaufa osobie wyksztalconej w tym kierunku ale juz paru anonimom z neta tak? Masakra jak dla mnie.

ckai9jcgs36qh1uk.png
Oj ja czasami i po wizycie u lekarza wolę wejść i zapytać innych dziewczyn co o tym myślą myślą jak to było u nich. Tak jak chociażby teraz. W piątek byłam na wizycie standardowo miałam mierzone ciśnienie i nagle 145/95 gdzie przez całą ciążę miałam 110/70. Moja lekarka nawet słowem o tym nie wspomniała nie usłyszałam żadnych wskazań żeby codziennie kontrolować i co robić gdyby utrzymywalo się dalej takie wysokie po prostu temat został pominięty czyli tak jakbu to było nie istotne a wydaje Mi się ze jest bo wysokie cisnienie w ciąży może być z tego co mi wiadomo bardzo niebezpieczne. Wczoraj wieczorem czułam się okropnie i rzeczywiscoe miałam znowu 138/105 więc poniekąd rozumiem szukania pomocy w Internecie w momencie kiedy nie mamy możliwości odrazu skonsultować tego u lekarza.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry