reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Od wczoraj bolą mnie plecy w krzyżu i czuje cos jak ból brzucha podczas miesiączki, możliwe, ze za kilka dni Staś bedzie ma świecie :) choć tydzień niechby jeszcze posiedział :D a jak u Was jak?
 
reklama
Hej Dominiko:-)
Ja dość często mam skurcze, które bolą jak przy miesiączce ale nic to u mnie nie znaczy niestety. Wczoraj na wizycie lekarz powiedział, że jest wszystko pozamykane i do porodu mega daleko.
A zauważyłaś może czop śluzowy?
 
Nie zauważyłam, ale możliwe, ze sie pojawi. Doszły kłucia na wysokości spojenia, czuje tez tam bardzo nieprzyjemnie każdy ruch głowy synka. Tez cos jakby napięcie, wrażenie, ze za chwile cos "poleci" i czeste wizyty w toalecie. Ale pewnie równie dobrze z takimi sensacjami mogę chodzić do samego terminu 20 kwietnia :) chyba teraz rożne atrakcje bedą na porządku dziennym dla nas :) z dobrych wieści to na poczcie czeka na mnie przewijak i pewnie jutro dokupimy materac do łóżeczka, mam obawy czekac do poniedziałku i dosc trudno mi podróżować, a do miasta 50 km. Dokuczają mi tez straszne nocne poty. Dzis musiałam prac pościel. Sporo zmian w krótkim czasie dlatego sugeruje sie, ze poród może być blisko.
 
Trzymam kciuki, żeby twoje przeczucia się sprawdziły:-) ja z jednej strony bardzo chciałabym już mieć synka w ramionach, a z drugiej to jakby wytrzymał w brzuszku do 17 kwietnia to się wcale nie obrażę.

Też mi ciężko jeździć samochodem:-/ brzuch mi bardzo przeszkadza.

Co do dolegliwości w okolicy spojenia to mam to samo. Jak mały rusza głową to mam wrażenie, że mi kroczem wyjdzie i taki ucisk czuję na pęcherz.
 
Oj dokładnie :) czasem aż przystaję z wrażenia, że jeszcze centymetr i będę małego łapać :D. Do porodu mam mieszane uczucia, dobrze już by było mieć synka ze sobą, ale termin jeszcze dość odległy, za wcześnie też niedobrze...ale są dni, że już myślę tylko o tym, żeby ta ciąża juz sie skończyła :/ teraz np jest super i jeszcze bym miesiąc pochodziła a za godzinę jak wrócą twardnienia i ucisk to znowu dojdę do wniosku, ze oby juz sie zaczęło :D
A czy mamy jakieś nowe dzieciaczki? Może ktoś sie wybiera rodzic?
 
Oj dokładnie :) czasem aż przystaję z wrażenia, że jeszcze centymetr i będę małego łapać :D. Do porodu mam mieszane uczucia, dobrze już by było mieć synka ze sobą, ale termin jeszcze dość odległy, za wcześnie też niedobrze...ale są dni, że już myślę tylko o tym, żeby ta ciąża juz sie skończyła :/ teraz np jest super i jeszcze bym miesiąc pochodziła a za godzinę jak wrócą twardnienia i ucisk to znowu dojdę do wniosku, ze oby juz sie zaczęło :D
A czy mamy jakieś nowe dzieciaczki? Może ktoś sie wybiera rodzic?
ja czekam jestem na wylocie , termin mam na środę [emoji6]
Dzisiaj byłam u gin szyjka skrócona rozwarcie na palec więc u mnie bez zmian od 2 tyg [emoji6]

 
Ja też dziś po wizycie. Mała nadrabia wagowo choć i tak zostaje trochę w tyle bo wagowo 2700. No i też rozwarcie na palec choć termin dopiero na 20 kwietnia. Mam nadzieję ze donoszę chociaż do 15 :D

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy ktoraś z Was miała pierwszą ciążę obumarłą? Cy lekarz w drugiej ciąży dał jakieś leki od samego początku? Zaszłam teraz w ciążę po ciąży obumarłej i z wizytą czekam do 7 tygodnia, żeby zobaczyć na usg. Nie wiem czy dobrze robię? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy ktoraś z Was miała pierwszą ciążę obumarłą? Cy lekarz w drugiej ciąży dał jakieś leki od samego początku? Zaszłam teraz w ciążę po ciąży obumarłej i z wizytą czekam do 7 tygodnia, żeby zobaczyć na usg. Nie wiem czy dobrze robię? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Ja dostalam acard tylko. Ale za to po drugim niepowodzeniu dostalam luteine, acard, duphaston i clexan.
Na Twoim miejscu nie czekalabym do 7 tyg. Ale to ja... Mam nadzieje i frzymam kciuki zeby wszystko bylo z ciaza ok

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry