reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, witam też wszystkie nowe mamusie, geriatryczne również
Ja nadal mam niewielkie objawy i to w zasadzie mam je bo się doszukuje ;) w zeszłym tygodniu moja beta wynosiła 802 w 5 tygodniu, dzisiaj zrobiłam kolejną i czekam w stresie na wyniki. Usg mam dopiero w przeszły piątek...
Kurde tak ostatnio schizuje, boję się jak to będzie.. wczoraj synek tak mi dał popalić, strasznie się buntuje (2 lata i 4msc) wszystko wymusza i co chwila wybucha płaczem... Martwię się jak to będzie i czy dam radę.. dzisiaj jest już dużo lepiej i mam nadzieję, że czarne myśli nie powrócą..
 
reklama
Ewarut
Wspołczuje :( trzymaj sie.

Ja sama boje sie myslec jak sie skonczy u mnie lekarz mowil ze lepiej poczekac 3 m.
Tez mam mdlosci ale jakos nie wymiotuje i dlatego sie boje :(
 
Mogę przycupnąć i poczytac zeby wrazie potwierdzenia wiedziec co sie dzieje u Was? Nie wiem czy to na pewno ciąża czy moje hormony swiruja po zabiegu lyzeczkowania który byl w czerwcu.
Ostatnia @ 23.07 i wychodzi termin 30.04. To by byla 3ciaza ale dziecko mam jedno. Synek ma 21msc i jest wczesniakiem
 
Ostatnia edycja:
Ewarut - strasznie Ci współczuję[emoji17]
I to mnie najbardziej denerwuje i boli że w patologia rodzą się dzieci których nikt nie chce i których nie ma kto kochać a jak kobieta pragnie dziecka i może ofiarować mu miłość to takie tragedie się dzieja. To niesprawiedliwe[emoji17]


Do dziewczyn które widziały serduszko - wspaniałe uczucie[emoji7] niby jesteśmy spokojniejsze a mimo to po chwili znów się martwimy[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewarut - strasznie Ci współczuję[emoji17]
I to mnie najbardziej denerwuje i boli że w patologia rodzą się dzieci których nikt nie chce i których nie ma kto kochać a jak kobieta pragnie dziecka i może ofiarować mu miłość to takie tragedie się dzieja. To niesprawiedliwe[emoji17]


Do dziewczyn które widziały serduszko - wspaniałe uczucie[emoji7] niby jesteśmy spokojniejsze a mimo to po chwili znów się martwimy[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
W takich momentach chyba fajnie by bylo miec meza ginekologa bo usg by robil codziennie[emoji16] no ale musimy byc cierpliwe.. ja tez sie martwie i odliczsm dni do nastepnej wizyty a to jeszcze 11 dni.....
 
Do góry