reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny. Jestem w 7tc (6t2d) <3 Jutro mam 1 wizyte na NFZ, i teraz mam pytanie czy lekarka zrobi mi usg? Tą całą maszynę usg ma u siebie w gabinecie:)
 
reklama
Witajcie :)
Zrobiłam dziś betę i 4 tc5dzień wynik 1488. Myślicie dobrze czy mało?
Niestety czuje się fatalnie albo zgaga albo mdłości w zasadzie to ciągle mdłości. Wydaje mi się że zjadłabym wszystko a potem nagle nic bo mdli. Nigdy tak się jeszcze nie czułam.
Ale widzę że u was podobnie.
Ja miałam w 4 tc 280,myślę, że duża beta i jak najbardziej ok

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam noc przespana ale wciąż mi mało[emoji21] teraz siedzę i piję kawkę i jedyna myśl jaka mi się kręci po głowie to : dziewczyno wracaj do łóżka[emoji21]. Ale jak? Mam jeszcze cały dzień przed sobą[emoji5] ciekawe kiedy to spiochulstwo minie
Dzień dobry wszystkim [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry :)
Back in Uk ;)

tez mam noc nie przespana...po locie z przygodami i odwiezieniu synka mojej ciotki do lozka trafilam o 1:30 am a o 5:20 syn z placzem sie obudzil....plakal i plakal...nosek i zatoki zawalone i uszko boli :( On usnal ja niestety nie i na 9am do pracy. Jestem nieprzytomna bo mnie tez dopadlo to zmeczenie i spanie na stojaco...
tez jakos chorawo sie czuje -nos zapchany i bol glowy...:(

A dziewczyny ja jak chce sie gwaltownie przekrecic w lozku lub siegnac do lampki to tak mnie brzuch potrafi zakluc....ktoras tez tak ma? Mysle ze to blizna po cesarce nie wyrabia z rociaganiem...
Piersi/sutki nadal wrazliwe...
A no i zadna wizyta nie przyszla jeszcze z polozna :(
Dzis GP bedzie dzwonic do mnie o moje cisnienie a ja musze o ta krew w moczu zapytac...
Cos mnie brzuszek od rana pobolewa :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry