reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny a kiedy planujecie pierwsza wizytę u lekarza? Mi udało się zapisać dopiero na 8.08 - z jednej strony mam nadzieję że zobaczę już bijące serduszko ale z drugiej chciałabym JUŻ zobaczyć moja fasolkę;)
Ja byłam wczoraj ze względu na strate.Dostalam luteine dopochwowa na podtrzymanie i zrobił mi usg.Ja termin @ miałam 22 i na tym etapie wczoraj był tylko pęcherzyk i to na prawdę mikro.Kolejna wizytę mam 10, ale nie wiem czy to nie będzie za wcześnie na serduszko.Generalnie nie ma co się spieszyć z wizytą, bo jak się pójdzie za wcześnie jest stres.Przed wizyta zrobiłam bete i będę co jakiś czas sprawdzać przyrost.Na bóle brzucha biorę magnez z b6,bo lepiej nospa się nie faszerowac.Magnez tez fajnie działa rozkurczowo,a dzidzi nie szkodzi.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam wizytę 8 sierpnia. Poszłabym od razu ale w pierwszej ciąży lekarz mnie okrzyczał, że co tak wcześnie (dzień po planowanej miesiączce ;) ). 8 mam nadzieję, że już ładnie będzie widać.
 
Już się nie mogę doczekać:rofl: alunia87 współczuję stary:sad: teraz na pewno wszystko będzie dobrze:tak: powiedzialyscie już komuś o ciąży? Ja tylko jednej siostrze i dwóm przyjaciółka ale one znały nasza sytuację więc pewnie i tak szybko by się domyśliły:sorry: całej rodzinie powiemy dopiero jak zobaczymy bijące serduszko a w pracy po 12tc:D
 
Ja biorę eutyrox - na tarczyce i kwas foliowy. W poprzedniej ciąży brałam femibion a teraz poczekam czy lekarz mi coś zaproponuje:happy:
 
A bierzecie już jakieś witaminy?
Wczoraj gin mi mówił, żeby tylko folik brać i magnez z b6,ale kończe opakowanie Prenatalu Uno i mam jeszcze 15 tabletek i sama nie wiem czy iść za jego rada.Prenatal ma świetny skład nawet imbir na mdłości w pierwszym trymestrze.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@lucky789 u mnie wie dużo osób,mama,siostra,koleżanka.Tyle ze ja nie chciałam za bardzo się z tym ukrywać,bo rodzina wie, że staraliśmy się 18 miesięcy.Wiadomo jeszcze wielkiej euforii nie ma z ich strony, bo trzeba czekać na wizytę 10 i będzie juz wiadomo czy jest wszystko w porządku.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a kiedy planujecie pierwsza wizytę u lekarza? Mi udało się zapisać dopiero na 8.08 - z jednej strony mam nadzieję że zobaczę już bijące serduszko ale z drugiej chciałabym JUŻ zobaczyć moja fasolkę;)
bicie serca jest między 6 a 7 tygodniem, wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia:)
 
reklama
Do góry