reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dominika81 ja już po kursie, teoria zdana, do praktyki pochodziłam 6 razy. I odpuściłam, to nie dla mnie, zrobiłam ten kurs bo każdy mówił idź, idź, no to poszłam., ale z jakim stresem to się wiązało koszmar. Nie nadaje się na kierowcę i tyle,. A teraz każdy truje idź zdaj, bo przyda się, ale nikt nie pomyśli że ja najzwyczajniej w świecie nie chce i nie nadaje się do tego.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
to Ci jeszcze dokładają dodatkowego stresu...
jak się boisz I stresujesz jeździć, to choćbyś miała to prawo jazdy lepiej nie jeździć...
chociaż egzamin na prawo jazdy to też był dla mnie większy stress niż matura I każdy egazmin na studiach ;)
 
No wiem, tylko mój P np wie że ja teraz nie chce dodatkowego stresu bo wiecie jaka mamy sytuację z malenstwem, to teściowa stwierdziła że ona teraz zrobi prawko żebym wozić dziewczynki do przedszkola (4lata daje rade bez prawka). No ok jak chce jej sprawa. Ja nie jestem teraz gotowa, nie czuję się na siłach. Fajnie by było mieć, wiadomo która kobieta nie ma w tych czasach? Ale czy napewno pomimo wszystko?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Cześć dziewczyny :) mi też ten poniedziałek jakoś nie leży... Pogoda okropna, synek obudził mnie o 6:30 i jakoś nie mogę dojść do siebie, chociaż od 8 już w pracy siedzę..
Marzę o tym żeby być już na l4, ale idę dopiero od 3.11. Najchętniej siedziałabym już z młodym w domu i wszyscy byliby szczęśliwi ;)
W sobotę miałam usg, wszystko dobrze :D jak zobaczyłam tego małego człowieczka to chyba dopiero tak naprawdę poczułam taki przypływ uczuć :)

Przykro mi, że niektóre macie problemy i musicie leżeć... Bardzo trzymam kciuki żeby wszystko się wchłoneło i byście na spokojnie mogły cieszyć się tym stanem.
Miłego dnia!
 
Dominika81 ja już po kursie, teoria zdana, do praktyki pochodziłam 6 razy. I odpuściłam, to nie dla mnie, zrobiłam ten kurs bo każdy mówił idź, idź, no to poszłam., ale z jakim stresem to się wiązało koszmar. Nie nadaje się na kierowcę i tyle,. A teraz każdy truje idź zdaj, bo przyda się, ale nikt nie pomyśli że ja najzwyczajniej w świecie nie chce i nie nadaje się do tego.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja w Ciebie wierze i wystarczy ze jeszcze Ty uwierzysz w siebie. Zrob to prawko bo nigdy nie wiesz co zycie przyniesie a jeszcze kiedys moze Ci sie przydac.
 
Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Termin mam na 22 kwietnia. Dopiero teraz do mnie dociera ze w ciąży jestem i mam nadzieje ze wszystko do końca będzie dobrze. Miałam dwa poronienia pod rząd w maju tego roku. Trzy tygodnie temu na wizycie wykryto u mnie małego krwiaczka (1,2cm) i odklejające się łożysko. Tak przynajmniej gin wpisała w książeczkę.
Mam dwóch synów 6 lat i 16 mieisecy także to będzie nasz trzeci bobas.
Dziwne bardzo bo mi lekarka na krwiaka nie zaleciła leżenia ani odpoczywania. Synek jeszcze ciężko ma z chodzeniem wiec często muszę go nosić.
Nudności i bóle głowy nadal nie ustępują a teraz mam 12 tc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj [emoji4]
Te mdlosci to jakas katorga...:)


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak waży do 90 to moge sprobowac.... Boże jak faceci potrafia zirytowac... :)
No coś poniżej tego... przywal bo by mu się przydało.

Cały czas jestem na wysokich obrotach. Zero czasu dla siebie. Odpoczynek to tylko wtedy kiedy kładę się na noc spać.
W robocie od świtu do nocy, jeszcze stres z dzisiejszą wizytą...
A ten znajdź mu coś natychmiast, bo ja wiem gdzie coś jest... A to coś na za tydzień potrzebne... noszzzzz w mordę....

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dominika81 ja już po kursie, teoria zdana, do praktyki pochodziłam 6 razy. I odpuściłam, to nie dla mnie, zrobiłam ten kurs bo każdy mówił idź, idź, no to poszłam., ale z jakim stresem to się wiązało koszmar. Nie nadaje się na kierowcę i tyle,. A teraz każdy truje idź zdaj, bo przyda się, ale nikt nie pomyśli że ja najzwyczajniej w świecie nie chce i nie nadaje się do tego.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Z jednej strony powiedziałabym nie poddawaj sie. Z drugiej, patrząc po sobie, wiem że do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć. Jak miałam 18 lat też poszłam z koleżanką na kurs prawka bo wszyscy robili. Kompletnie tego nie czułam. Nawet nie poszłam na egzamin bo uznałam że to bez sensu. Rodzice wściekli bo to oni mi ulegli i oplacili kurs, a ja się wypięłam. Dopiero po dekadzie poczułam zew kierowcy i jakoś wszystko samo poszło... Tak więc uwazam, że nic na siłę...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień Dobry.
Współczuje Wam Wszystkim tego leżenia i zwiazanych z tym stresów, ale wiadomo dla dobra Maluszków zrobi się wszystko.
Pogoda jakaś taka zamulająca strasznie, nic mi się nie chce, a zaplanowałam "wykorzystać" męża i poogarniać nasze szafy z ciuchami na jesień/zimę. No i porządki w zabawkach córci, bo po urodzinach po prostu toniemy w zabawkach. Gdzie nie spojrzę tam zabawki [emoji23][emoji23]
Imprezka wczoraj bardzo udana, Natalka tak wybawiła się z dzieciakami, że po powrocie padła na 4 godziny. A tak się całowali i przytulali z Małym Jubilatem [emoji16][emoji16]
U mnie zaczyna działać chyba magia II trymestru - dolegliwości ustąpiły, apetyt wraca i ogólnie czuje moc [emoji6] Jutro wizyta u gina, ale jakoś tak bez stresu i spokojna jestem, że wszystko ok.
Wszystkim zmęczonym, chorujającym przesyłam trochę mojej energii, niech Wam się udzieli [emoji6]



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

No wiem, tylko mój P np wie że ja teraz nie chce dodatkowego stresu bo wiecie jaka mamy sytuację z malenstwem, to teściowa stwierdziła że ona teraz zrobi prawko żebym wozić dziewczynki do przedszkola (4lata daje rade bez prawka). No ok jak chce jej sprawa. Ja nie jestem teraz gotowa, nie czuję się na siłach. Fajnie by było mieć, wiadomo która kobieta nie ma w tych czasach? Ale czy napewno pomimo wszystko?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja też nie mam prawka i chyba nigdy nie zrobię. Jestem zdania, że nie nadaję się do tego, za duża ze mnie gapa, i ogólnie i tak będę bała się jeździć.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ten znajdź mu coś natychmiast, bo ja wiem gdzie coś jest... A to coś na za tydzień potrzebne... noszzzzz w mordę....
oni chyba wszyscy z tej samej gliny ulepieni ;)

Imprezka wczoraj bardzo udana, Natalka tak wybawiła się z dzieciakami, że po powrocie padła na 4 godziny. A tak się całowali i przytulali z Małym Jubilatem
emoji16.png
emoji16.png
super są takie maluszki :) myślę że najlepszy okres, dopóki nie będzie buntu dwulatka, który się czasem zaczyna jak mają 1,5 roku ;)
 
Do góry