reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam już też bardzo duży brzuch, jak na ten etap ciąży. U mnie były dwa pęcherzyki żółtkowe w pęcherzu ciążowym, więc może jednak dwie dzidzie się rozwijają :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci, że już kilku znajomych sie mnie zapytało, czy aby napewno jedno dziecko noszę. Na szczęście tak, nie wyobrażam sobie parki na raz...
 
A_gdyby_tak wielkie gratulacje!!! To mamy pierwsza dziewczynkę na forum[emoji6]

Agniesia569 i little_one mam do was pytanie, znalazlyscie już sobie położne..ja mam zamiar zabrać się za to w przyszłym tyg , mam nadzieję że nie za późno...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
LMax cieszę się że możesz już poczuć ruchy[emoji4]ja niestety na razie nic...musze jeszcze poczekać, a już bym też chciala

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gina86 ja też lubię pokombinować, dekoracje, stroiki i takie tam i jestem szczęśliwa bo wczoraj kupiłam sobie pistolet co klei na gorąco!! Zawsze musiałam pożyczać od szwagierki[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A_gdyby_tak wielkie gratulacje!!! To mamy pierwsza dziewczynkę na forum[emoji6]

Agniesia569 i little_one mam do was pytanie, znalazlyscie już sobie położne..ja mam zamiar zabrać się za to w przyszłym tyg , mam nadzieję że nie za późno...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam już jedną upatrzoną , ale jeszcze się nie zameldowałam.. Myślisz że to już czas , nie za szybko? Będę też chciała pójść do niej do szkoły rodzenia , podobno kasa chorych pokrywa koszty
 
A_gdyby_tak gratuluje księżniczki.
U mnie na prenatalnych w zeszłym tyg powiedział lekarz ze chyba chłopczyk. Wiec już trzeci! Ah No wszystkiego nie można mieć. Ważne ze zdrowe [emoji6]
Także chłopczykowy ten kwiecień jak widać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Little_one wiesz co to może zależeć też od miasta i regionu, ostatnio spotkałam koleżankę która zaczęła szukać na początku 5 miesiąca i miała u mnie w miescie duże problemy że znalezieniem jakiejś wolnej położnej...ja w sumie też sobie jedną znalazlam 5 min od domu ( w sumie ich tam jest chyba że 4) i też chcę robić u niej szkole rodzenia...tak w całości refundowane jest to przez kasę

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki, ja po wizycie. Wszystko wróciło do normy, rośnie nam zdrowy chłopczyk[emoji4] lekarz potwierdził płeć, zresztą sama na własne oczy widziałam siorka [emoji38] jestem przeszczesliwa. I ogromny kamień spadł mi z serca [emoji18]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry