reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@StKarolina nie spotkałam się z tym nigdy. A czemu pytasz.?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Wracam z wizyty. I lekarz powiedział że cis takiego ma moje dziecko. Znajduje się to w mózgu. Że to znika w którymś tyg. Ale jakoś mnie nie przekonał. A na opisie wizyty jest to opisane jako torbiel.
Jakoś ta wizyta przebiegła inaczej niż sobie to wyobrażalam.
Odniosłam wrażenie że jak on nie prowadzi mojej ciazy to za wiele mi nie powie. Nawet płci niby nie widać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spokojnie. Lekarz miał rację :) jeśli nawet zostają po urodzeniu to wchłaniają się już w okresie niemowlecym. Kontrola zwykle ogranicza się do jednej wizyty i neurologa (jeśli zostają po urodzeniu, ale przeważnie się wchłaniają).
A płci naprawdę może nie być widać ;) moja córka do 28 tyg nie chciała pokazać a byłam w między czasie 4 razy na bardzo szczegółowych USG w invikcie (miała wadę aorty)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie za dobrze wspominam początki karmienia piersią. Wiem, że to nie reguła i teraz może być inaczej, ale w poprzedniej ciąży nie radziłam sobie z nawałem. Przez 3 tyg tylko 4 dni nie miałam zapalenia piersi i temp 40 stopni. Mała miała straszne kolki i ogólnie bóle brzuszka. Wyszło, że ma skaze białkowa. W sumie poddałam się po 2 miesiącach karmienia :( już psychicznie i fizycznie nie dawałam rady. Piersi dochodziły mi jeszcze pół roku do siebie (porobiły się guzy, brodawki goiły..). Może będzie lepiej teraz, ale mam taki wewnętrzny strach. Bardziej boję się karmienia niż porodu. Mimo, że poród do najprzyjemniejszych nie należy.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się na zapas. Ja karmienia pierwszego dziecka tez nie wspominam najlepiej- ból taki ze żeby zagryzalam, mała nie umiała ssać prawidłowo, siedziała tydzień w szpitalu a ja płakałam przy niej albo przy laktatorze. Dopiero w domu na spokojnie udało się karmić przez kapturki.
Przy drugim byłam przygotowana na najgorsze a tu niespodzianka- synek od razu na porodówce zassal się prawidłowo i obyło się bez sensacji. Uwież w siebie, masz teraz większe doświadczenie!A jak będzie ci trudno to po prostu butla i juz- najważniejszy zadowolony bobas i mama.:biggrin2:
Dzięki za info w sprawie poduszki-chyba jednak kupię nie chce mi się bawić w szycie.

Odnoscie KP. Niestety pierwsze tygodnie u mnie też nie były zbyt ciekawe. Byłam po cc, a położne w szpitalu mnie olały totalnie. Więc radziłam sobie sama na podstawie tego, co wcześniej wyczytałam w interetach. Poranione brodawki i początkowo karmiłam w kapturkach. Polecam! Zastój pokarmu też z 5 razy był. Co to za ból... cycki jak kamienie, okropieństwo! A poza tym, to uwielbiałam karmić. Cudowne uczucie, naprawdę wyzwalają się wtedy endorfiny! Pomimo że młody był zawsze na noc dokarmiany butlą, to do 7 miesiąca karmiłam. Nagle sam nie
chciał, jak zaczęły mu ząbki się wyrzynać.
Ale bym wypiła czerwonego winka... ach pomarzyć można.
Nic nawet nie mów, za mną winko chodzi od paru tygodni:hmm: ehh, powachac sobie mogę...:laugh2:
 
Generalnie po 20 tyg znikają same, jeśli nawet nie, nie są groźne. Dość często się zdarzają.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
A jeżeli nie znikną, to co to oznacza w przyszłości dla dziecka?
Przepraszam że tak pytam, Ale jestem przerażona ... Nie znam sie Poprostu.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeżeli nie znikną, to co to oznacza w przyszłości dla dziecka?
Przepraszam że tak pytam, Ale jestem przerażona ... Nie znam sie Poprostu.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisałam Ci wyzej. Wchłaniają się w okresie niemowlecym :) pytaj jak masz pytania. Też bym pytała :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry