reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

1502121923-aaaaaa.jpeg


Potwierdzona ciąża, ale nic więcej... nie zmierzył, nie zrobił zbliżenia, powiedział tylko że za 3 tygodnie przyjść. Żadnych badań nie dal... zdziwił się że W ogóle coś widać...
Cham jeden.... Dobrze że nie b będzie mi prowadził mojej ciąży

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
U mnie też było widać tak, może wyrazniej.
Haha i też zdziwiony.. A my ten sam prawie cykl[emoji3]

Gratulacje[emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O 18:45 jadę zaraz po pracy bo mam dyżur 10-18. Nie wiem jak ja wysiedzę do tego czasu
emoji12.png
do tego poszła nam klima i siedzimy w 15 osób w jednym pokoju tylko z uchylnymi dwoma oknami
emoji51.png
dwa razy byłam w toalecie myśląc że będę wymiotować ale udało się zarzegnac kryzys bo w kibelku chlodniej
emoji12.png


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam o 12.00 wizyte .Poprzednio miałam ogromne mdlosci ,teraz ni
1502121923-aaaaaa.jpeg


Potwierdzona ciąża, ale nic więcej... nie zmierzył, nie zrobił zbliżenia, powiedział tylko że za 3 tygodnie przyjść. Żadnych badań nie dal... zdziwił się że W ogóle coś widać...
Cham jeden.... Dobrze że nie b będzie mi prowadził mojej ciąży

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
1502121923-aaaaaa.jpeg


Potwierdzona ciąża, ale nic więcej... nie zmierzył, nie zrobił zbliżenia, powiedział tylko że za 3 tygodnie przyjść. Żadnych badań nie dal... zdziwił się że W ogóle coś widać...
Cham jeden.... Dobrze że nie b będzie mi prowadził mojej ciąży

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Gratulacje!Nie martw się za 3 tygodnie usłyszysz serduszko.Niestety tak jest zlekarzami,jeden ma wspaniale podejście inny będzie gburem.
 
Om? Czyli u mnie się nie zgadza bo ja mam podobnie a od 1 dnia cyklu mam 3 tyg i 6 dni. Jeszcze raz to liczyłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyżbym cudem zaszła w ciążę wcześniej? Ale Kiedy?[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlugo sie czeka na akt urodzenia? I czy maleństwo będzie miało polskie obywatelstwo? Bo jeśli tak to pół godz w konsulacie z i masz roczny paszport.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Akt urodzenia na początku angielski , ale tam też trzeba na termin się umówić . Pierwszy paszport tymczasowy roczny właśnie ... Ale jak pół godziny ? Napiszesz coś więcej ?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry