reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Konsulat Manchester . U nas inaczej to działa niestety .
1502128992-aaaaaa.png


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
To jest ten tymczasowy za 24 funty. Bez nr PESEL.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz nawet nie zrobił powiększenia żeby sprawdzić czy jest coś w tym pęcherzyku

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Mi dziś sprawdził. Trafiłaś na paskudnego lekarza. A dlaczego dziś poszłaś skoro wizytę masz u swojej lada dzień.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dziś sprawdził. Trafiłaś na paskudnego lekarza. A dlaczego dziś poszłaś skoro wizytę masz u swojej lada dzień.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo chciałam dostać skierowanie na badania,a jego mam w pakiecie medycznym i tylko on może mi wystawić skierowanie...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ania do.wizyty trzeba podać datę urodzenia cholerka ... Trza będzie urodzić wcześniej no.

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry