reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Witam. Bardzo długo mnie nie było. Za wiele się nie zmieniło, dzidzia rośnie. Dzisiaj u nas 27w3d. 15 stycznia idę do szpitala aby wziąć szczepionkę tą w razie konfliktu. Lekarz stwierdził że lepiej wziąć. Przy okazji na zrobić badania krwi, moczu ogólnie poobserwowac mnie bo mówił że ciąża nisko. Ale nic więcej nie mówił tylko że wszystko pozamykane więc jest ok. Już odliczam dni do rozwiązania. Zostały 3 miesiące. Wyprawka prawie gotowa. Do kupienia został wózek, przewijak na łóżeczko i komoda. I powoli trzeba zacząć prac, prasować i układać. Myślę kupić takie koszyczki dla lepszej organizacji komody. Jak Wy się czujecie? Pozdrawiam
 
Ja też kompletnie wyprawkę,sporo już mam.tdraz za wózkiem się rozglądam.. w sumie od samego początku i do tej pory nie wiem co kupić.
Samopoczucie ok,choć już ciężko się śpi,nawet rogal za wiele nie daje. Budzę się co najmniej kilka razy w nocy.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja też kompletnie wyprawkę,sporo już mam.tdraz za wózkiem się rozglądam.. w sumie od samego początku i do tej pory nie wiem co kupić.
Samopoczucie ok,choć już ciężko się śpi,nawet rogal za wiele nie daje. Budzę się co najmniej kilka razy w nocy.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Przyznam ze mam tak samo,od 26 tygodnoa budze sie w nocy co godzinę lub dwie -nie wiem czy to powiekszajacy sie brzuch, kopniaki dziecka czy tez po prostu jakas adrenalina..
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa,dołączam do Was jako szczęśliwa przyszła kwietniowa mama. My termin z OM mamy na 2go kwietnia,ale szczerze liczę na 6go (rocznica :p ).
 
Dziekuję :)
Czuję się jak na 28 tydzień :)
Choć ciąża obciążona w wywiadzie ( 2 poronienia) ,tym razem przebiega podręcznikowo.Glukoza 95/107/101,morfologie w normach,waga przed ciążą 67 kg,schudłam do 62,a teraz 66 kg, więc jeszcze nic nie przytyłam ponad wagę wyjściową. Były mdłości, kilka pobytów w szpitalu,podejrzenie wyrostka,kolki nerkowej (krwiomocz),ale nic się nie potwierdziło.
My od 12 tygodnia znamy płeć ,będzie synuś. I nic się w tym kierunku ani razu nie zmieniło. Na każdym kolejnym badaniu po 12 tygodniu, Mały ładnie się chwalił co tam ma między nogami, ślepy by zauważył :)
To tak w szybkim skrócie :)
 
Witaj Wojtanka :) z chęcią bym się zamieniła terminem bo mam na 6.04 gdyby to było takie proste hehe. U mnie tez wszystko w porządku tylko na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że ciąża jest nisko ale wszystko pozamykane...15 wybieram się do szpitala więc tam dokładnie będą wszystko badać jeszcze. Ale cały czas myślę pozytywnie, czuję się dobrze, mała daje mi popalić. Chociaż dzisiaj jest wyjątkowo spokojna. Nawet dużo nie kopała w dzień. Mamuśki już coraz bliżej naszych rozwiązań. U mnie pierwsza ciąża i stres trochę jest obecny, najbardziej boję się porodu. Nie wiem czego się spodziewać...
 
Dziekuję :)
Czuję się jak na 28 tydzień :)
Choć ciąża obciążona w wywiadzie ( 2 poronienia) ,tym razem przebiega podręcznikowo.Glukoza 95/107/101,morfologie w normach,waga przed ciążą 67 kg,schudłam do 62,a teraz 66 kg, więc jeszcze nic nie przytyłam ponad wagę wyjściową. Były mdłości, kilka pobytów w szpitalu,podejrzenie wyrostka,kolki nerkowej (krwiomocz),ale nic się nie potwierdziło.
My od 12 tygodnia znamy płeć ,będzie synuś. I nic się w tym kierunku ani razu nie zmieniło. Na każdym kolejnym badaniu po 12 tygodniu, Mały ładnie się chwalił co tam ma między nogami, ślepy by zauważył :)
To tak w szybkim skrócie :)
Wg krzywej cukrowej masz cukrzycę ciążowa, wiec nie do końca wszystko książkowo

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
U nas wg owulacji (którą mogłam co do minuty określić) powinno być na 6go :)
Dla nas kwiecień to szczęśliwy miesiąc. Zaczęliśmy być ze sobą 6.04 ,ślub cywilny 26.04 i kościelny 16.04 trzymam się tego 6go jak świnia koryta :D
Ja jakoś porodu się nie boję, myśl,że będzie ze mną mąż uspokaja mnie.Chociażby ze względu na niego liczę na poród sn. Ze względu na niego i dla niego. To jego świadoma decyzja i wiem,że będę tego dnia miała w nim ogromne wsparcie... poza tym tłumaczę to sobie tym,że kobiety od zarania dziejów rodziły,rodzą i rodzić będą,nie ja pierwsza i nie ostatnia.Taki już nasz babski żywot :)
Odliczamy,szykujemy wyprawkę ...
 
Do góry