reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja mam ostatecznie i spiworki, i rozek i kolderki (od tesciowej), zobaczymy co synus polubi :)))
A szpital bym wybrala ten, ktory ma wyzszy stopien referencyjnosci w patologii noworodka, to oczywiście odpukac, ale lepiej byc przygotowanym na takie sytuacje gdyby cokolwiek bylo nie tak :)
 
reklama
Witam dziewczyny. Dawno mnie nie było. Jak się czujecie bo ja od tygodnia mam problemy z oddychaniem. Dno macicy uciska na przeponę i co chwilę łapie oddech. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u położnej. Już wybrałam. Wszystko przygotowane. Jedynie czekam na kołyskę którą mam dostać od koleżanki. Wózek i fotelik czekaja na odbiór w sklepie. Zostało tylko spakować torby do szpitala. Szpital wybrałam specjalistyczny, od tego roku się tak nazywa bo wcześniej byk powiatowy ale bardzoooo duże zmiany na plus dodatkowo moj lekarz prowadzący jest ordynatorem na ginekologii i położnictwie więc jestem spokojna. Na początek myślę że dzidziuś będzie spał w rożku, tak 1-2 miesiące. Porozmawiam o tym jeszcze z polozna bo nie mam doświadczenia. To pierwszy dzidziuś więc wszystkiego będziemy się uczyć. A jak u Was przygotowania? Już zostało nam tak niewiele szczególnie tym mamusiom które maja terminy na poczatek kwietnia. Pozdrawiam Was gorąco:):):)
 
Witam dziewczyny. Dawno mnie nie było. Jak się czujecie bo ja od tygodnia mam problemy z oddychaniem. Dno macicy uciska na przeponę i co chwilę łapie oddech. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u położnej. Już wybrałam. Wszystko przygotowane. Jedynie czekam na kołyskę którą mam dostać od koleżanki. Wózek i fotelik czekaja na odbiór w sklepie. Zostało tylko spakować torby do szpitala. Szpital wybrałam specjalistyczny, od tego roku się tak nazywa bo wcześniej byk powiatowy ale bardzoooo duże zmiany na plus dodatkowo moj lekarz prowadzący jest ordynatorem na ginekologii i położnictwie więc jestem spokojna. Na początek myślę że dzidziuś będzie spał w rożku, tak 1-2 miesiące. Porozmawiam o tym jeszcze z polozna bo nie mam doświadczenia. To pierwszy dzidziuś więc wszystkiego będziemy się uczyć. A jak u Was przygotowania? Już zostało nam tak niewiele szczególnie tym mamusiom które maja terminy na poczatek kwietnia. Pozdrawiam Was gorąco:):):)
Może spać w rożku na początku jak najbardziej. To wszystko już masz przygotowane i poprane? Ja mam tylko ciuszki, wózek, łóżeczko, fotelik, śpiworek. Kosmetyki i apteczne fopiero niedługo będę zamawiać. A jak się czujesz???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może spać w rożku na początku jak najbardziej. To wszystko już masz przygotowane i poprane? Ja mam tylko ciuszki, wózek, łóżeczko, fotelik, śpiworek. Kosmetyki i apteczne fopiero niedługo będę zamawiać. A jak się czujesz???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie czuję się dobrze, tylko z oddychaniem ciezko. Musze spac wysoko bo doslownie sie dusze. Brzuszek mam bardzo duży jak na ten czas, nawet położna mowila ze brzuszek duzy i że mala nie tyle co może być grubiutka tylko dluga wczoraj byłam u poloznej na wizycie i mówiła że się rozłożyła...i tak ja wyczuła. Tatuś wysoki bardzo więc niech ma po nim wzrost bo ja 165cm:-) :) kosmetyki i apteczne rzeczy też już mam... zamawiałam na Gemini i część w rossmanie kupowalam. Gina86 to mój pierwszy dzidziuś i chyba jestem za bardzo podniecona dlatego już mam gotowe rzeczy. Poza tym szybko się męczę. Dlatego chciałam sobie to wszystko przygotować a teraz już odpoczywać:) a jak Ty się czujesz? Pozdrawiam
 
Ogólnie czuję się dobrze, tylko z oddychaniem ciezko. Musze spac wysoko bo doslownie sie dusze. Brzuszek mam bardzo duży jak na ten czas, nawet położna mowila ze brzuszek duzy i że mala nie tyle co może być grubiutka tylko dluga wczoraj byłam u poloznej na wizycie i mówiła że się rozłożyła...i tak ja wyczuła. Tatuś wysoki bardzo więc niech ma po nim wzrost bo ja 165cm:-) :) kosmetyki i apteczne rzeczy też już mam... zamawiałam na Gemini i część w rossmanie kupowalam. Gina86 to mój pierwszy dzidziuś i chyba jestem za bardzo podniecona dlatego już mam gotowe rzeczy. Poza tym szybko się męczę. Dlatego chciałam sobie to wszystko przygotować a teraz już odpoczywać:) a jak Ty się czujesz? Pozdrawiam
Oj współczuję Ci. Ja dwa razy tylko póki co oddechu nie mogłam złapać. Nie mam zgagi ani wymiotów, bólu pleców. Jest ok[emoji1] Też jak byłam w pierwszej ciąży wszystko miałam nieco szybciej przygotowane. Teraz juz trochę zluzowałam. Jeszcze sporo zakupów przede mną, dla siebie nie mam nic poza w biustonoszami i koszulkami do karmienia. Czekam właśnie na większy przypływ gotówki i robię zamówienie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To widzę, że jestem daleko w polu z przygotowaniu wszelkich akcesoriów:) wczoraj zamówiliśmy wózek, w przyszłym tygodniu kupimy nosidełko, poza tym mam masę ubranek od szwagierki, łóżeczko (do skręcenia ;p ), wanienkę, przewijak, 2 pary majtek poporodowych i podkłady... dziś w necie przeglądałam biustonosze do karmienia.Tą stronę gemini koleżanka polecała więc dziś tam zajrzę :)
 
Czesc dziewczyny mam pytanko odebralam wynik gbs I szczerze chyba wydaje mi sie ze jest dodatni ale tak chcialam sie upewnic bo wizyta dopiero za 3 tygodnie I mysle zapytam was :(
 

Załączniki

  • IMG_20180224_085934.jpg
    IMG_20180224_085934.jpg
    285,5 KB · Wyświetleń: 2 614
  • IMG_20180224_085934.jpg
    IMG_20180224_085934.jpg
    285,5 KB · Wyświetleń: 263
reklama
Do góry