reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ale sam na proste nozki wstaje z kolan?
Tak ale musi byc oparty. Zwykle ja lub maz lezymy na lozku na plecach a on raczkujac wtarabania sie raczkami na brzuch jednego z nas, opiera nozki ma zgiete jakby kleczal i sie tak dzwiga. Potem nozki wyprostowane i uniesiona pupa :). Stawiam go tez przy lozku zeby miesnie trenowal lub przy meblach.
 
W lozeczku raz probowal trzymac sie szczebelkow i wstac ale upadl i uderzyl sie o szczebelek. Bylo duzo placzu i noszenie na rekach. A to bylo wczesnie rano..
 
@Asienkaa23 mój jest z 25.03 więc za tydzień będzie miał 10 Msc. Nie raczkuje, sam nie siada, ale posadzone siedzi ładnie. Ale sadzamy się tylko do krzesełka na jedzonko i czasem na chwilę do zabawy. A takto cały dzień na brzuchu lub plecach wariuje, pelza, zbiera się do raczkowania ale chyba dupka za ciężka. Od kilku dni wspina się i staje przy wszystkim. Co do jedzenia to tak jak ja i dziewczyny pisały, daj mu swobodę. Chcę jeść, je, nie chce nie dajesz na siłę i się nie denerwujesz, bo nie ma o co. Daj się ubrudzic niech sam próbuje jeść, najgorzej że nie chce w krzesełka bo w chodaczku nie zaciekawia pozycja do jedzenia a i jak siedzi oparty o poduche to musisz go asekirowac. Bierz go na kolana i karm przy stole (albo jak będzie jadł sam to też przy stole).
 
@Asienkaa23 mój jest z 25.03 więc za tydzień będzie miał 10 Msc. Nie raczkuje, sam nie siada, ale posadzone siedzi ładnie. Ale sadzamy się tylko do krzesełka na jedzonko i czasem na chwilę do zabawy. A takto cały dzień na brzuchu lub plecach wariuje, pelza, zbiera się do raczkowania ale chyba dupka za ciężka. Od kilku dni wspina się i staje przy wszystkim. Co do jedzenia to tak jak ja i dziewczyny pisały, daj mu swobodę. Chcę jeść, je, nie chce nie dajesz na siłę i się nie denerwujesz, bo nie ma o co. Daj się ubrudzic niech sam próbuje jeść, najgorzej że nie chce w krzesełka bo w chodaczku nie zaciekawia pozycja do jedzenia a i jak siedzi oparty o poduche to musisz go asekirowac. Bierz go na kolana i karm przy stole (albo jak będzie jadł sam to też przy stole).
To przed chwila po drzemce ;)
IMG_20190117_171621.jpeg
 
reklama
@Asienkaa23 super chłopczyk, i silny. My mamy turystyczne więc jeszcze nie daje rady wstawać w nim. Myślę że powinniście już znizyc mu łóżeczko na najniższy poziom, bo chwila i może gibnac przez nie jak już będzie wstawać tak.
 
Do góry