reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
:p
Dzieki za mile słowa :)
Ja mieszkam w UK i zostalam zbadana dziś przez lekarza rodzinnego ktory wyslal mnie na jutrzejszy skan.. By zobaczyc czy wszystko jest ok.
I to wlasnie lekarz powiedzial mi o tym podejrzeniu..
Staram sie myslec pozytywnie...ale czasem to trudne gdy cały bok boli :(
Ja tez mieszkam w UK [emoji4] i wiem z doswiadczenia, ze lekarz rodzinny ten w GP nadaje sie do tarcia chrzanu [emoji23]
Zobaczysz, ze jutro po scanie bedziesz miala usmiech do okola glowy [emoji9]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:p
Dzieki za mile słowa :)
Ja mieszkam w UK i zostalam zbadana dziś przez lekarza rodzinnego ktory wyslal mnie na jutrzejszy skan.. By zobaczyc czy wszystko jest ok.
I to wlasnie lekarz powiedzial mi o tym podejrzeniu..
Staram sie myslec pozytywnie...ale czasem to trudne gdy cały bok boli :(
Trzymam kciuki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mieszkam w UK [emoji4] i wiem z doswiadczenia, ze lekarz rodzinny ten w GP nadaje sie do tarcia chrzanu [emoji23]
Zobaczysz, ze jutro po scanie bedziesz miala usmiech do okola glowy [emoji9]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie .
LMax głowa do góry .
Ja też mam dziwne bóle ... Ostatnio całą noc nie spałam bo tak mnie plecy nawalaly i potem to plamienie się pojawiło ....
Brzuch mnie często wieczorami nawala, ale mnie się wydaje , że to jelita ...mam straszne wzdęcia , do tego dochodzi stres i moja nerwica nie pomaga

Dziś lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości , żadnego krwiaka, jajniki ok i wszystko wygląda w porządku. Tabletki przepisał , ale tylko jak by się pogorszyło mam brać .
Nawet nie wiem czy wykupie ...

Będę jutro myślami z Tobą [emoji8]

Przepraszam nie jestem w stanie wszystkim odpisać ... Zostały mi trzy dni a spraw do załatwienia tyle , że chyba muszę się sklonować

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mieszkam w UK [emoji4] i wiem z doswiadczenia, ze lekarz rodzinny ten w GP nadaje sie do tarcia chrzanu [emoji23]
Zobaczysz, ze jutro po scanie bedziesz miala usmiech do okola glowy [emoji9]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
hahaha :) wiem wiem dobrze powiedziane... Z tym ze lepiej dmuchac na zimne ;)
Cieszę sie ze GP tym razem mnie nie zignorowal i powiedział - paracetamol - jak zawsze..
 
reklama
No dokładnie .
LMax głowa do góry .
Ja też mam dziwne bóle ... Ostatnio całą noc nie spałam bo tak mnie plecy nawalaly i potem to plamienie się pojawiło ....
Brzuch mnie często wieczorami nawala, ale mnie się wydaje , że to jelita ...mam straszne wzdęcia , do tego dochodzi stres i moja nerwica nie pomaga

Dziś lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości , żadnego krwiaka, jajniki ok i wszystko wygląda w porządku. Tabletki przepisał , ale tylko jak by się pogorszyło mam brać .
Nawet nie wiem czy wykupie ...

Będę jutro myślami z Tobą [emoji8]

Przepraszam nie jestem w stanie wszystkim odpisać ... Zostały mi trzy dni a spraw do załatwienia tyle , że chyba muszę się sklonować

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki wielkie:* , tez sie pocieszam, ze czasem ból przy ciąży wystepuje..
Do tego mam zapalenie pecherza i biorę antybiotyk wiec pocieszam sie ze ból moze być wywołany tym.
A ty teraz ciesz sie ze wszystko jest bardzo dobrze z twoim maluszkiem i odpoczywaj w naszym pięknym kraju :) .., Rozumiem niechęć powrotu do UK tez zawsze ja mam... ;p
 
Do góry