reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
 
reklama
Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
 
Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
 
Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
 
Czesc dziewczyny.

Troche sie podjaralam tym usg dzis ;) ciekawe co zobacze?
z ciazowych to apetyt mi wraca ..wieczorami i juz niestety mam ochote na slodycze :(
 
Cześć Kindzior, cześć dziewczyny[emoji5] ach.. piękny dzień się szykuje a ja do pracy[emoji51]
No cóż jak mus to mus[emoji6]
Co do gorącej kąpieli to też mi się marzy ale się boję. W poprzedniej ciąży lekarka mówiła żeby z kąpielą uważać.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Kindzior, cześć dziewczyny[emoji5] ach.. piękny dzień się szykuje a ja do pracy[emoji51]
No cóż jak mus to mus[emoji6]
Co do gorącej kąpieli to też mi się marzy ale się boję. W poprzedniej ciąży lekarka mówiła żeby z kąpielą uważać.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
ja wogole kapieli nie lubie ; ) wiec nie mam problemu a co do sexszenia ;) w pierwszej ciazy a i owszem teraz bez kija do mnie nie podchodz
 
Do góry