reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy któraś z was robiła ten test pappa-jeśli tak jak długo czekałyście na wynik?
Iguśka moja św.trójca już duża-najstarszy na 19 lat;),pośredni chodzi do 2 gimnazjum,a córcia 8 lat.I żeby było zabawniej w kwietniu rodzę a w maju młoda idzie do komuni-to bedzie sie działo:)
Ja miałam dzisiaj i mówiła ze przyjdą do domu w ciągu tygodnia :) UK :)
 
Dziewczyny zslamka...
tsh wyszlo <0.1 [emoji21]
T4 15.9
T3 3.85 (1.3-3.1 norma)

Nie wiem czy mam z tym cos robic?

Spadl mi progesteron bo mialam 76.1 a teraz 63.3nmol/L
Wiec moze nie odstawiam tego progesteronu tylko 2x dziennie bede brac? Co myslicie?
 
Dominika i jak ty dałaś radę? Mnie jakoś ciężko to sobie wyobrazić z tak malutkim dzieckiem. Ja robię w lokalu, który i tak cudem znalazłam. U nas narazie biegania nie ma, póki co spotkania raz w miesiącu.
 
Alunia87 no i tak powinno być jak my sobie to zaplanujemy, ja muszę rodziców i teściów wcześniej uprzedzić i to rozplanowac żeby nie wszyscy naraz przyjechali , bo my w DE i nie chce też mieć nagle 8 osób w domu, bo rodzeństwo męża też będzie chciało przyjechać.. .także jakiś grafik muszę zrobić hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie daj sobie wejść na głowę :D jeszcze się pobiją o to kto pierwszy ma przyjechać :D rodzice kontra teściowie :p

Ja chyba z moja mama pogadam i powiem jej, że z logicznego punktu widzenia powinna przyjechać pp porodzie bo niby skąd będzie wiedziała kiedy urodze? Przyjedzie przykładowo 10.04 z biletem na dwa tygodnie a tu zonk i maluszek przyjdzie na świat dwa tygodnie po terminie. Zdarza się przecież :D

Ciekawe czy moja tesciowa zmieni swoje zachowanie i podejście. Do tej pory nigdy się nie wtracala, nie wpraszala a co będzie po urodzeniu dziecka? Ona pracuje w niepełnym wymiarze godzin, ma czasem tydzień wolnego od tak sobie. Może być ciekawie :D
 
Dziewczyny zslamka...
tsh wyszlo <0.1 [emoji21]
T4 15.9
T3 3.85 (1.3-3.1 norma)

Nie wiem czy mam z tym cos robic?

Spadl mi progesteron bo mialam 76.1 a teraz 63.3nmol/L
Wiec moze nie odstawiam tego progesteronu tylko 2x dziennie bede brac? Co myslicie?

Progesteron - o różnej porze dnia może wyjść iinny wynik. Ale sam wynik jest w normie.
Masz możliwość pójść do endokrynologa?
 
reklama
Do góry