reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

1507393511-aaaaaa.jpeg


Pierwsze bodziaki [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Ja tez takie chce[emoji7][emoji7]
 
reklama
Cześć dziewczyny! ja już od kilku godzin nie mogę spać. Mam do Was pytanie czy rejestrowałyście się na jakiś programach dla kobiet w ciąży? Ja się zarejestrowałam w BebiKlub i dostałam termoforek, który mi się bardzo podoba (i już z niego czasami korzystam, a przy maluszku będzie często w użyciu). A z BebiProgram dostałam jak to mój M określił ściereczkę sensoryczną ☺.
 
Witam niedzielne. Piję sobie właśnie kawkę, w ciszy bo wszyscy jeszcze śpią :). Ja przez swoje dziwne sny już dawno nie śpię, ale za to pierwsza wieczorem padam.
Wstawiam zaraz rosół bo dziś poświęcenie różańca, potem zebranie, i różaniec, nie wiem jak ja wytrzymam bo w kościele mi się wciąż słabo robi a mojego niestety nie ma bo w delegacji.
Kurcze jaka wam zazdroszczę tego kupowania - ja przez swojego krwiaka byłam uwięziona, ale już zielone światełko dostałam więc jak tylko ogarnę się po malowaniu mieszkania to też będę szaleć :)
Życzę wam udanej niedzieli.
 
Cześć dziewczyny! ja już od kilku godzin nie mogę spać. Mam do Was pytanie czy rejestrowałyście się na jakiś programach dla kobiet w ciąży? Ja się zarejestrowałam w BebiKlub i dostałam termoforek, który mi się bardzo podoba (i już z niego czasami korzystam, a przy maluszku będzie często w użyciu). A z BebiProgram dostałam jak to mój M określił ściereczkę sensoryczną [emoji5].
Dzień Dobry. Ja też mam "ściereczkę" jeszcze z poprzedniej ciąży [emoji6] a termoforek jakoś do mnie nie dotarł [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! ja już od kilku godzin nie mogę spać. Mam do Was pytanie czy rejestrowałyście się na jakiś programach dla kobiet w ciąży? Ja się zarejestrowałam w BebiKlub i dostałam termoforek, który mi się bardzo podoba (i już z niego czasami korzystam, a przy maluszku będzie często w użyciu). A z BebiProgram dostałam jak to mój M określił ściereczkę sensoryczną ☺.
Tez się rejestrowalam na tych stronach ale póki co cisza. Z enfamil dostałam tylko kosteczki
 
Dzień Dobry Wszystkim. Nie śpię już i ja [emoji16] ostatnio budzę się punkt 6 i nie mogę zasnąć z powrotem...
U nas dziś dzień wyjazdowy - jedziemy na roczek małego Franka [emoji4] najpierw na mszę do kościoła, a potem troszkę poświętować [emoji4]. W ogóle rozpoczął się wspaniały tydzień - mój Mąż ma wolne do soboty, więc planuje jakiś wypad na zakupy i błogie relaksy, niech On trochę nacieszy się naszą Córeczką [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
kati05 ja ten termoforek dostałam po dwóch tygodniach (w zasadzie listonosz zostawił kartkę, że paczka do odbioru na poczcie pomimo, że byłam w domu). Ja też narazie nie mogę za bardzo szaleć bo miałam 3 krwiak i jeszcze jeden mi został. Narazie tylko krótkie spacery i jakiś wyjazd do rodziny, gdzie po podróży muszę leżeć. Ale w środę mam wizytę i mam nadzieję, że będę miała pozwolenie na więcej aktywności ☺.
 
kati05 ja ten termoforek dostałam po dwóch tygodniach (w zasadzie listonosz zostawił kartkę, że paczka do odbioru na poczcie pomimo, że byłam w domu). Ja też narazie nie mogę za bardzo szaleć bo miałam 3 krwiak i jeszcze jeden mi został. Narazie tylko krótkie spacery i jakiś wyjazd do rodziny, gdzie po podróży muszę leżeć. Ale w środę mam wizytę i mam nadzieję, że będę miała pozwolenie na więcej aktywności ☺.

A powiedz mi kochana jak duże je miałaś? Mój gad miał ponad 5 cm, ale na szczęście go nie ma chociaż co jakiś czas resztki jeszcze spływają.
 
Dzień dobry[emoji5]
A jak to ma dzialac? Jak sie zapina?

A co do uzywanych rzeczy to jezeli tylko podejde lozeczkonalbonwozek w idealnym stanie to kupie. Nie zalezy mi bo nie bede tego do pl zwozic a za grosze puscic to szkoda
To jest takie siedzisko, które zapinasz z tylu za fotelem i ma po prostu w kroku zapięcie na mapki - pasem zapinasz się normalnie a później dolny pas podpinasz w kroku na te napki i dzięki temu jest pod brzuchem.
Bardzo to proste[emoji5] przynajmniej to co ja mam[emoji6]

@Dagi piękne bodziaki aż wczoraj sobie weszłam na allegro i oglądałam[emoji2]

Ja się jeszcze nigdzie nie rejetrowalam ale zamierzam[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień Dobry Wszystkim. Nie śpię już i ja [emoji16] ostatnio budzę się punkt 6 i nie mogę zasnąć z powrotem...
U nas dziś dzień wyjazdowy - jedziemy na roczek małego Franka [emoji4] najpierw na mszę do kościoła, a potem troszkę poświętować [emoji4]. W ogóle rozpoczął się wspaniały tydzień - mój Mąż ma wolne do soboty, więc planuje jakiś wypad na zakupy i błogie relaksy, niech On trochę nacieszy się naszą Córeczką [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom


Świetna wiadomość....to korzystajcie z tego tygodnia ile da rade...
 
Do góry