reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Też miałam krwiaka dziewczyny i 3 tygodnie musiałam leżeć plackiem. Oczywiście wstawałam, trochę sprzątałam, robiłam obiad, prowadziłam synka do szkoły. Niby nie był duży, bo 1 cm, nie plamiłam i sam się wchłonął, ale pewnie wiecie jak to jest wszystko się może zdarzyć. Ja od początku byłam dobrej myśli i dziad sobie poszedła teraz idę wystawić świdczki z Ikea na balkon, żeby się wywietrzyły, bo dziś kupione i walą niemiłosiernie. Nie zniosę!!!
 
reklama
Też miałam krwiaka dziewczyny i 3 tygodnie musiałam leżeć plackiem. Oczywiście wstawałam, trochę sprzątałam, robiłam obiad, prowadziłam synka do szkoły. Niby nie był duży, bo 1 cm, nie plamiłam i sam się wchłonął, ale pewnie wiecie jak to jest wszystko się może zdarzyć. Ja od początku byłam dobrej myśli i dziad sobie poszedła teraz idę wystawić świdczki z Ikea na balkon, żeby się wywietrzyły, bo dziś kupione i walą niemiłosiernie. Nie zniosę!!!
Ja miałam plamienia żywą krwia w 11 tc było ciężko całą drogę na ip przeryczałam,bo myślałam ,ze to powtórka ze stycznia,ale na szczęście leki zatrzymały krwawieni i obyło się na 3 dniach w szpitalu.Później po kilku dniach powtórka z rozrywki i znowu ip i leki i nakaz leżenia 3 tygodnie odjete z życia,ale od pukać od czwartku nie biorę leków i jest stabilnie i powoli wracam do życia.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.alunia87 i gina86 ja od 7 tygodnia musiałam leżeć, a leki biorę cały czas. Od niedawna mam pozwolenie na krótki spacer. Więc wiem co przezylyscie. A jeszcze jak leżałam w szpitalu na sali obok leżała dziewczyna, która poronila i przyszła do mnie na salę i zaczęła mi to opowiadać to myślałam, że zwariuje.
 
Dzień dobry[emoji5]

Bardzo Wam współcZuję dziewczyny tych krwiakow i leżenia - mam nadzieję że już teraz z górki i będZiecie mogły cieszyć się ciąża i korzystać z jej uroków[emoji10]


Ja od 4:15 też nie śpię - chyba stresuje się endokrynologiem. No nic jutro usg to byle do jutra[emoji6]

Mysiaka zdrowia dla synka i kciuki za usg - czekamy na wieści[emoji5]

Miłego dnia[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry