reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
dziewczyny, dołączamy wszystkich? Czy osoby, które nic nie pisały na wątku głównym też? nawet się nie przedstawiły, ani nic o nich nie wiemy?
wiecie, ze jedna osoba może mieć np. 2 rózne nicki założone

I jeszcze tak pobieżnie przejrzałam, ale np. Arvena... wiadomo :( nie wiem czy będzie zaglądała
nie ma też np. Roni, która się udzielała, a teraz jakoś jej nie ma, ale może będzie jeszcze z nami.
ja też sie akurat nie wpisałam na nasze kalendarium I mnie też na tej liście nie ma
 
dzięki!!!!


to będzie nowe forum, od nowa założymy wątki

dziewczyny, dołączamy wszystkich? Czy osoby, które nic nie pisały na wątku głównym też? nawet się nie przedstawiły, ani nic o nich nie wiemy?
wiecie, ze jedna osoba może mieć np. 2 rózne nicki założone
Dokladnie o tym myslalam ze trzeba ustalic jakies zasady i to ma byc nasze forum na ktorym sie udzielamy a nie lekturka do poczytania. Bo pewno bedziemy bardziej otwarte niz tu... Wiec super ze nowe forum. A jak dziewczyny ktore sie nie udzielaly dotychczas beda aktywne na forum otwartym to je mozemy przyjac do zamknietego. Co Wy na to?
 
Someone no pewno ze Cie chcemy jako moderatora[emoji6]
Ale jak to ma wygladac - zakladamy nowe czy to zamykamy?
To forum zostaje tak jak jest ewentualnie dla nowych zostawimy wiadomosc,ze jest forum zamkniete i moga dolaczyc jesli chca kontaktujac sie z odpowiednimi osobami [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
A skad wiesz ,ze ja Evka, pisalam juz gdzies? Kurcze nie przypominam sobie [emoji12] ubytek mozgu 80% na bank [emoji12]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Juz wiem skad z "poznajmy sie " watku [emoji23] gumowy mloteczek potrzebuje [emoji12] [emoji23] [emoji28] [emoji1]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
A skad wiesz ,ze ja Evka, pisalam juz gdzies? Kurcze nie przypominam sobie [emoji12] ubytek mozgu 80% na bank [emoji12]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Kochana... że mną nie ma co zadzierac. Szpieg z krainy deszczowcow jestem :)
A na serio przedstawiałaś się na wątku "przedstawimy się".

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry