reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jaki to trzeba mieć talent, żeby doktorat w jeden wieczór zrobić :D

Ja dzisiaj po 11:00 mam wizytę. Trzymajcie kciuki, żebym w końcu mogła wstać. Spróbuję podpytac o płeć, ale pewnie nic jeszcze nie powie.

Miłego dnia. Odezwę się jak juz będę po :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Trzymam mocno... najwyżej herbatkę przez słomkę wypiję...
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Jestem bardziwj na forum majowym, ale jako ze termin mam graniczny na 1 maja to Wasze forum tez podgladam;)
Chcialam spytac o pappa. Robila juz ktoras z Was? Ile placilyscie? U mnie jedna kolezanka 550, ja sie zapisalam i ma kosztowac 600, a inna kolezanka zrobila badania krwii za 80 i poszla na usg genetyczne za ktore zaplacila 250 i tam jej wyniki z krwii wprowadzili i obliczyli pappe. Zastanawiam sie skad takie roznice w cenie (lokalizacja Warszawa).

Pozdrawiam serdecznie!!
ja robiłam PAPP-A prawie tydzień temu a jutro (11.10) mam pierwsze prenatalne. zleży gdzie robisz badanie, z tego co wiem w diagnostyce są dwa rodzaje PAPP-A bo dwoma testami robione, jeden kosztuje ok.50 zł a drugi 100 zł.
 
Dzień dobry.
Widzie że wesoło tu mialyscie wczoraj :), pod koniec ciąży to tu już chyba fachowców z każdej dziedziny będziemy miały, ale to dobrze zawsze będzie można liczyć na poradę w jednym miejscu a nie męczyć ciągle wujka Google ;)
Noi fajnie jest was widzieć w dobrych nastrojach, oby już tylko takie pozostały.
Mój wczoraj wrócił więc z racji że wujek skończył malowanie zagonilam go do ustawienia mebli, więc trochę zeszło. No ale chciałabym to do soboty już w końcu ogarnąć, zwłaszcza że w sobotę jedziemy na urodzinki jego brata.
A tam jeszcze nikt o ciąży nie wie, no ale dziś mój jedzie z flaszeczka ogłosić im ta nowinę, oj będzie się działo.
No nic dopiąć kawkę poczekam aż porozchodza się do szkoły i biorę się za robotę. Tylko kto mi te okna pomyje?
Miłego dnia dziewczyny.
 
Witam dziewczyny.
Życzę Wam udanych dzisiejszych wizyt. [emoji6]
Ja się nie mogę już doczekać swojej a to dopiero za 4 tyg.
Chyba w między czasie pójdę prywatnie bo to będzie aż 6 tyg od ostatniej wizyty, a że 01.11 to święto ( a moja ginekolog przyjmuje tylko w środy) to przesuwa mi się o tydzień.

Widziałam wesoło zakonczylyscie dzień. [emoji3]
Niestety, niektóre chyba nie nadają się do publicznej konwersacji. . . [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ktoś tu mnie wywołał do tablicy ;)
Jestem, żyje, czytam w miarę na bierzaco, ale czasu na pisanie brak. Męża ciągle nie ma, a jest co ogarniać.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanych prenatalnych, zdrówka dla maluszka brazowookiej i gratulacje tym co już wiedzą że ok :)
Co do zamkniętego to same zdecydujecie. Nie jest tajemnica, że nie mam za dużo czasu...

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry Wszystkim ;)
Widzę, że działo się wczoraj popołudniu [emoji6] ehhh wypowiedzi niektórych to aż żal komentować.
Ja właśnie czekam w kolejce do lekarza, a potem na małe zakupy - mąż został z córeczką, więc niech spędzą trochę czasu we dwoje, w końcu zobaczy jak to jest jak mnie nie ma w domu [emoji6][emoji4]
Wczoraj udało mi się sporo ogarnąć - ciuchy letnie i zabawki córci, ale i tak końca nie widać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i życzę wszystkim miłego dnia [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki to trzeba mieć talent, żeby doktorat w jeden wieczór zrobić :D

Ja dzisiaj po 11:00 mam wizytę. Trzymajcie kciuki, żebym w końcu mogła wstać. Spróbuję podpytac o płeć, ale pewnie nic jeszcze nie powie.

Miłego dnia. Odezwę się jak juz będę po :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chce Ci się iść na chu**** warte usg :D [emoji23]

Oczywiście trzymamy kciuki i czekamy na wieści o Twoim maleństwie [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] [emoji7]
 
reklama
Dzień dobry :) dziewczyny tak się zastanawiam po co my chodzimy na usg robi testy skoro tylko tutaj mądrych głów jest :D [emoji23] niech każda zrobi zdj krocza i brzucha i dr Kredka oceni :D a może nawet płeć zauważy :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nowe mamy nie bójcie się dołączać, my sobie teraz żartujemy ale była dziewczyna której nic nie pasowało wszystko krytykowała - rozumiemy ze każdy może mieć inne zdanie ale też nie popadajmy w skrajność :)

Miłego dnia :)
 
Do góry