reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Gina86 zgadzam się. Tez dlatego dużo pije.
U mnie migreny właśnie spowodowane bardzo bardzo niskim ciemnienie. Mam tez do teho kołatania serca i pije właśnie malutka kawę albo czarna herbatę bo dosłownie wstać nie umie i te serce. Tez czasem nie wytrzymuje bo migrenowcem jestem wiec biorę paracetamol. Bo jednak dwójka dzieci w domu trzeba funkcjonować.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie od kawy odrzuciło totalnie. Czasem wypiję tylko rozpuszczalną ale pół na pół z mlekiem albo zbożową. Na czarną patrzeć nie mogę. Ale za to ziółka bardzo chętnie.
Ciężko żyć z migreną. Miałam kiedyś znajomą, która bóle migrenowe miała zawsze w czasie miesiączki. Tydzień dziewczyna z domu nie wychodziła. Ja tabletek przeciwbólowych nie używam, nawet w domu nie mam takich.
 
Tez współczuję migren. Mnie czasami boli głowa, ale jakos przechodzi...

Gina - mnie w 1 trymestrze też odrzuciło od kawy, przerzuciłam się na inkę. Teraz czasem wypiję rozpuszczalną.

Ale zrobiłam dziś pyszną zupę z kaszy jaglanej i kukurydzy :-D
 
Tez współczuję migren. Mnie czasami boli głowa, ale jakos przechodzi...

Gina - mnie w 1 trymestrze też odrzuciło od kawy, przerzuciłam się na inkę. Teraz czasem wypiję rozpuszczalną.

Ale zrobiłam dziś pyszną zupę z kaszy jaglanej i kukurydzy :-D
Nigdy o takiej nie słyszałam. Można przepis i opis smaku? Nie jest słodka od kukurydzy?
 
Czuc kaszą jaglaną i kukurydzą, ale umiarkowanie, dosc dobrze dosolilam i dopieprzylam, poza tym ostrosci daje świeży czosnek i korzeń imbiru i cebula. To jest zupa krem, mozna dac na wierzch grzanki lub pestki dyni lub slonecznika.
 
Hej. Dziewczyny, które boli głowa, czy pijecie dużo wody??? Często kiedy nasz organizm zaczyna się odwadniać, pierwszym sygnałem jaki nam wysyła jest właśnie ból głowy. Warto więc sięgnać po wodę i u mnie to się sprawdza pierwsza szklanka do dna a następne małe łyczki i po bólu.
Podziwiam Was pracujące dziewczyny! Ciężko walczyć z sennością, brakiem koncentracji, nie wspominajac już o nieco mniej spympatycznych fizycznych aspektach ciąży. W poprzedniej ciąży też pracowałam, w dodatku miałam swoją firmę na głowie świeżo założoną, coś okropnego. A teraz od początku jestem na zwolnieniu, bo moja obecna praca byłaby niemozliwa do wykonywania w czasie ciąży. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Ja też od początku na zwolnieniu- moze to przez poprzednie poronienie (w marcu) i ostrożność mojej pani doktor . Ale faktycznie przez półtora miesiąca byłam tak zmęczona i senna ze nie wyobrażam sobie powrotu na pełne obroty do mojego korpo. Zobaczymy co bedzie w listopadzie.
 
reklama
Ja wiem, że jestem tu nowa ale coś piszecie o jakimś innym forum. Uciekacie stąd? Co trzeba zrobić żeby się z wami zabrać? Co ja tu będę sama robiła? :(
 
Do góry