reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Haha haha [emoji38][emoji23][emoji23] sie usmialam . Jakby co to wal po porade do dr kredki [emoji4]
Dziewczyny aniaslu odpisala do mnie i prosi o liste dziewczyn ,ktore beda dodane do forum. Skopiowalam liste z kalendarium. Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie [emoji4]
lucky789
SOMEONE
Iwona Waw
alunia87
Arvena31
StKarolina
kredka82
Mama1991@
agniesia569
jaobab
Rogosia_A
igafiga
nukame
alichia
a_gdyby_tak
Annawr
justa13323
Kornelia38
k.d.30
agaryba81
mirkuncza
15.04 - malger, Brazowooka, Paulina_Austria
Lilumi
Bloodykiss
wanda123
wcis
PaniPe
Agulekrutkowska
owca_
Dagi89
Blackberry
Aniezeee
AgataSałata
Filemona
Luna80
mysiaka92

Jesli kogos brakuje to piszcie.
Druga sprawa to aniaslu pytala o 2 moderatorow wiec podalam oczywiscie Dominika81 no bo ona juz jest i powiedzialam, ze druga wybierzemy pozniej. Aniaslu zapytala mnie czy ja bym nie chciala skoro wyszlam z inicjatywa w waszym i swoim imieniu o forum zamkniete. I tu sie juz zwracam do Was moje kochane zadecydujcie Wy czy chcecie mnie jako drugiego moderatora czy raczej chcecie wybrac kogos innego [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

Hmm a ja?? Proszę mnie dopisać bardzo bardzo ładnie proszę. Czy jeszcze jakieś zaświadczenia od dr Kredki sa potrzebne do tego?:biggrin2:
 
reklama
Pani doktor to ja też poproszę o diagnozę. ;)
Dziewczyny z krwiakami będzie dobrze, mój miał ponad 5cm, tylko że ja miałam trzy krwotoi i krwawienia. Krwiaka teraz już nie mam ale co jakieś dwa dni mam plamienia, ale to dlatego że ta stara krew nie zeszła.
Kurcze narobilyscie mi smaku tymi zupami, tylko kto mi ugotuje?
A ja miałam jak przyjechałam z rosmana wziąć się za sprzątanie ale takie mdlosci i spanie mnie dopadła że nawet nie wiem kiedy zasnęłam, młody mnie obudził jak że szkoły wrócił i pomaga mamusi :). Wypije meliske i działam dalej.
 
Dziewczyny tyle piszecie, że nie nadążam czytać hehe. Czekam z niecierpliwością na wizytę, którą mam 30 października. Ostatnią miałam 23 września. Strasznie długą przerwę mam teraz między wizytami.
Mam nadzieję, że już na następnej dowiemy się jaka płeć moje bóle w prawym boku ustąpiły po dwóch dniach, teraz czuję się super. Jak u was z samopoczuciem?
 
Nowe dziewczyny a jak jedt z Waszymi zachciankami? Odrzucilo Was od czegos? Czy jecie wszystko? Bo ja jedtem miesozerca a odrzucilo mnie od kurczaka! Indyka wolowe wieprzowe to moge codziennie jesc a na kurczaka nie popatrze!
 
kredka82 ja za kurczakiem nigdy nie przepadałam, może z rożna to się jeszcze skuszę, ale raczej u nas w domu się nie przygotowuje kurczaka. Gotuję zupy na kurczaku ale to Mój P zjada i dziewczynki w zupce no i kotlety z piersi. A tak to za zawsze wieprzowina albo wołowina ale to rzadziej.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Nowe dziewczyny a jak jedt z Waszymi zachciankami? Odrzucilo Was od czegos? Czy jecie wszystko? Bo ja jedtem miesozerca a odrzucilo mnie od kurczaka! Indyka wolowe wieprzowe to moge codziennie jesc a na kurczaka nie popatrze!


Ja jestem mięsożercą a teraz odrzuca mnie od każdej postaci kurczaka... nawet ktos nie moze przy mnie jesc... a I piłam po kilka kaw dziennie- nawet jednej teraz nie.... szok
 
Ja jadłam mało mięsa ale teraz prawie w ogole. Odrzuca mnie na samą myśl o czymś smażonym. Za to bardzo ostrą, kwaśną tajską zupę mogłabym jeść codziennie. Dzisiaj z zachciankowych zakupów wrocilam ze śledziem na ostro i kiszoną kapustą.
Przy ekstremalnych mdlosciach trzy razy dziennie jadłam rosół- z domowego wybieganego kurczaka :)
Ale ile obiadów ugotowałam i potem nie byłam w stanie ich zjesc :D ciekawie się zachowuje ciało w tym stanie!
 
reklama
Do góry