reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Sama przechodzilam w poprzedniej ciąży taki stres kiedy moja córka miała mieć wadę pęcherza. Na szczęście urodziła się zdrowa :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom

Podczas badania mojej mamie też gin powiedziała, że moja siostra ma coś z pęcherzem. Poszli na kolejną wizytę prywatnie i okazało się, że mała po prostu siusiała [emoji1]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.
 
Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.
Ja się właśnie też przymierzam do zakupu, wczoraj miałam o to pytać, ale później z głowy mi wyleciało :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.
Ja nie testowalam bo to moja pierwsza ciąża, ale koleżanka mi mówiła, że super sprawa, a po porodzie wykorzystywała do karmienia co było dla niej mega wygodne. Na allegro można tanio kupić z podszewką na zmianę.
 
Też zastanawiam się nad taką poduszką... Może miejsca na łóżku dla męża braknąć [emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.
Ja kupilam kiedys w lidlu taka prosta dluga z 1.20 ma na pewno i z 30 szeroka i spie z nia od dawna bo lubie i teraz idealnie sie przyda. A do karmienia pewno rogala kupie
 
@pajuinka czemu Cie przeraża? Masz jakieś nieciekawe doświadczenia?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Gina ja mam taka zwykła w aldiku były i super sprawa jak dla mnie. Później małego na tym kładłam albo właśnie karmiłam. Tutaj w DE na liście szpitalnej jest żeby wziasc taka poduszkę właśnie długa bo pomocna w pierwszych dniach po porodzie. Z łatwością się przydaje właśnie do karmienia. Ja osobiście polecam.
Pajuinka moja znajoma brała teraz tabletki praktycznie pare dni po porodzie na zatrzymanie pokarmu. Bała się o swoje piersi bo to jej druga ciza a po pierwszej dość masakrę miała.
Ja karmiłam moich malców po roku i dla mnie to było mega ułatwienie niż wstawać i butelkę robić. Ale nie powiem. Z pierwszym dzieckiem mega się namęczyłam strasznie mnie bolało jak ssał ale przy drugiej ciąży jest już lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@pajuinka czemu Cie przeraża? Masz jakieś nieciekawe doświadczenia?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Nie za dobrze wspominam początki karmienia piersią. Wiem, że to nie reguła i teraz może być inaczej, ale w poprzedniej ciąży nie radziłam sobie z nawałem. Przez 3 tyg tylko 4 dni nie miałam zapalenia piersi i temp 40 stopni. Mała miała straszne kolki i ogólnie bóle brzuszka. Wyszło, że ma skaze białkowa. W sumie poddałam się po 2 miesiącach karmienia :( już psychicznie i fizycznie nie dawałam rady. Piersi dochodziły mi jeszcze pół roku do siebie (porobiły się guzy, brodawki goiły..). Może będzie lepiej teraz, ale mam taki wewnętrzny strach. Bardziej boję się karmienia niż porodu. Mimo, że poród do najprzyjemniejszych nie należy.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry