reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mnie tez czeka zakup kurki i pewnie będzie to w hm mama [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest kilka fajnych modeli, ale większość raczej na kobietki 170cm+, ja mam 158 cm wzrostu i wyglądałam w większości śmiesznie. Jedynie w tej, którą pokazałam, w miarę ok [emoji23][emoji52]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niepowtarzalne [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja córka 21. ;)


rfxgyx8d8vh09bmd.png
 
Jest kilka fajnych modeli, ale większość raczej na kobietki 170cm+, ja mam 158 cm wzrostu i wyglądałam w większości śmiesznie. Jedynie w tej, którą pokazałam, w miarę ok [emoji23][emoji52]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już kiedyś miałam z hm kurtkę... Mam 171 i była ok. Tylko kiedyś tyle nie kosztowały....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już kiedyś miałam z hm kurtkę... Mam 171 i była ok. Tylko kiedyś tyle nie kosztowały....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też ta cena się nie podoba. Jakoś za normalna kurtkę by mi nie przeszkadzała, a tak...ale co zrobić. Przecież trzeba mieć cieplutko żeby mama była zdrowa dla dzidziusia :)
 
Dzień dobry dziewczyny :)

Wróciłam właśnie ze szpitala ze spotkania z położną, wyniki krwi ok, waga poszła trochę do góry, ciśnienie też w porządku. Za tydzień mam dostać wyniki krwi na ZD, ale już powiedzieli, że ryzyko jest niskie [emoji5]

Co do kurtki to wczoraj sobie uświadomiłam, że chyba zakup mnie nie ominie... ile taka kurtka ciążowa stoi w Polsce? Nie koniecznie z h&m. Tu w h&m 50f...

oar8vfxmpxgly37m.png
 
Hejka! O kurtkach mowa. Ja kupiłam z hm parkę nową zwykłą czarną na Allegro za 150 zł. Jestem zadowolona, jedyny mankament to brak ściągaczy w mankietach, ale już kombinuję żeby przerobić. Cena w sklepie to masakra. Też za kurtkę mogę dać 300 zł, ale nie za ciążówkę!!! Ta moja to napewno nie jest najnowszy model, ale mi to nie przeszkadza. W kapturze jest misiek a reszta wiadomo pikowane ocieplenie. Dobiję ja w przyszłym roku. Miałam same sportowe dopasowane kurtki, więc zakup był konieczny. Mam jeszcze płaszcz ciążowy, który szyła mi kiedyś szwagierka. Ale to już naprawdę musi być zimno, bo jest wełniany.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry