reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Roni wez Ty mnie nie namawiaj[emoji23][emoji23]
Kurcze szkoda mi tyle dac za wozek. Za polowe tego w pl ladny kupie. Jeszcze mam czas[emoji6]
 
reklama
Roni wez Ty mnie nie namawiaj[emoji23][emoji23]
Kurcze szkoda mi tyle dac za wozek. Za polowe tego w pl ladny kupie. Jeszcze mam czas[emoji6]
Ja nie namawiam, z doświadczenia wiem, że i tak go kupisz ;)
Ja tak marzyłam o quinny przy pierwszym synu. Cena wtedy była porównywalna do tych... No przeszłam przez trzy wózki, ale quinny i tak kupiłam :D tylko na tamtych straciłam dużo więcej niż jakbym odrazu kupiła ten wymarzony. Te matkowe mechanizmy są przedziwne :D
Ale nie my jedne mamy takie zachcianki, ktoś kupuje stokke, boogaboo i inne

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Wiesz co dzis nawet widzialam dwa na zywo w sklepie i one sa takie solidne i masywne.. poza tym raczka sie wyciaga a nie wygina co sie bardzo m podoba. Ns chwile obecna patrzac sie na siebie mowimy jednoglosnie ze za drogi i sie przy tym usmiechamy a ja znam te usmieszki[emoji23] ciekawe konu przemowi rozsadek i jednak powie ze za drogi
 
Wiesz co dzis nawet widzialam dwa na zywo w sklepie i one sa takie solidne i masywne.. poza tym raczka sie wyciaga a nie wygina co sie bardzo m podoba. Ns chwile obecna patrzac sie na siebie mowimy jednoglosnie ze za drogi i sie przy tym usmiechamy a ja znam te usmieszki[emoji23] ciekawe konu przemowi rozsadek i jednak powie ze za drogi
Też to znam :D a ja uwielbiam tą dzieciowa przesadę :D
Proponuję Ci nie wchodzić w świat chust. Stamtąd się już nie wraca ;)

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Roni noe mam zamiaru bo chusty nie chce i mi sie to mega niepodoba. Nosidelko po kilku miesiacach kupue bo m sie deklaruje ale chustom mowie nie[emoji52]
 
Roni noe mam zamiaru bo chusty nie chce i mi sie to mega niepodoba. Nosidelko po kilku miesiacach kupue bo m sie deklaruje ale chustom mowie nie[emoji52]
To już tak kwestia podejścia. Mi chodzi o fakt, że niektóre osiągają ceny jeszcze wyższe niż te wózki, a kolejki na kilka mc żeby je dostać ;) więc kupno takiego wózka nie wydaje się jakimś kosmosem

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Dzień Dobry. Witam wszystkich po nieprzespanej nocy [emoji52]i stało się teściowa zaraziła mi córcie jakimś choróbskiem.
Co do wózków to ja mam po Natalce - Camarello Sevilla - gondola jest całkiem spoko, spacerówka tragiczna, mało jej używaliśmy. Ale za tą cenę to nie ma co się spodziewać super jakości [emoji6]


ckaiskjouvvneobc.png
 
Witam się i ja[emoji4]

Co do jedzenia w ciąży - jem wszystko (sery pleśniowy oczywiście z mleka pasteryzowanego) oczywiście z umiarem. Jak mam na coś ochotę np. Pizza to też jem, jak nagle mam ochotę na parę łyków coli to pije. Ja rozmawiałam z lekarka i ona mi powiedziała że umartwianie się i odmawianie sobie większości tego na co mamy ochotę niczemu nie służy. Poza tym jeżeli nigdy nie jadłam dużej ilości warzyw czy owoców a teraz nagle zacznę jeść na potęgę to mogę sobie nawet zaszkodzić i na przyklad dostać rozwolnienia[emoji6]


Co do wózków ja też mam po córci - ale byłam z niego zadowolona (wzór kolorystyczny wzięłabym już zupełnie inny) no ale dla koloru wózka zmieniać nie będę[emoji6]

@pani Pe współczuję choróbska - mam nadzieję że szybko minie. Pogoda niestety sprzyja chorowaniu[emoji19]

2nn3skjozkqqgj67.png
 
reklama
Dzień Dobry. Witam wszystkich po nieprzespanej nocy [emoji52]i stało się teściowa zaraziła mi córcie jakimś choróbskiem.
Co do wózków to ja mam po Natalce - Camarello Sevilla - gondola jest całkiem spoko, spacerówka tragiczna, mało jej używaliśmy. Ale za tą cenę to nie ma co się spodziewać super jakości [emoji6]


ckaiskjouvvneobc.png
Ja miałam z synem camarello carera gondola boska chyba lepszej nie znajdę ale sprzedałem go póki jeszcze były chodliwe powiedziałam że z tą spacerowke męczyć się nie będę. Teraz jak szukam wózka to patrzę na spacerowke bo jej się dłużej używa. W sklepach zawsze wystawione piękne gondole a o spacerowke zero słowa. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie nauczyłam się na swoich błędach.
 
Do góry