reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Wydaje mi się, że coś zaczęłam czuć -jakieś muskania od środka :) w środę wizyta a mi się dziś wieczorem przypomniało, że miałam zrobić badanie krwi i moczu, żeby wziąć wyniki do gina ;p więc jutro z rana wizyta w przychodni.
 
reklama
Witam się z rana. [emoji6]
Wczoraj poczułam ruchy dziecka. ( 18+6 dni - pierwsza ciąża).. Jestem pewna bo utrzymywały się kilka razy i dziś też.. [emoji16][emoji16] coś pięknego. [emoji173]
W środę wizyta u gin już się nie mogę doczekać - może wkoncu zobaczymy mto tam się kryje
[emoji6]
Miłego dnia dziewczyny.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam akurat pobranie krwi tylko pod kątem tarczycy - w piątek mamy wizytę u endokrynologa.. Mam nadzieję że wszystko ok.

Pobrania krwi - NIENAWIDZE.. Pewnie dlatego że mam nie widoczne żyły i jestem z 3-4 razy kuta. Dzis o dziwo Pani strzeliła odrazu więc jestem zadowolona, bo potem łażę z takimi siniakami ( zawsze.mi wychodza )

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam akurat pobranie krwi tylko pod kątem tarczycy - w piątek mamy wizytę u endokrynologa.. Mam nadzieję że wszystko ok.

Pobrania krwi - NIENAWIDZE.. Pewnie dlatego że mam nie widoczne żyły i jestem z 3-4 razy kuta. Dzis o dziwo Pani strzeliła odrazu więc jestem zadowolona, bo potem łażę z takimi siniakami ( zawsze.mi wychodza )

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo.. Ja tez tak mam.. Na sorze kiedys wbijali igle 9razy.. [emoji14]

 
Ooo.. Ja tez tak mam.. Na sorze kiedys wbijali igle 9razy.. [emoji14]

Mi walą w stopy.

I się witam :)

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
reklama
Do góry