reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Będzie snieg czy wiosna w kwietniu?
1510652826-9611613e25581a24-aaaaaa.jpeg


 
reklama
A ja uwazam ze porod silami natury jest rownie niebezpieczny...owszem natura naturą alr ile sie slyszy o niedotlenieniach, polamanych obojczykach itd... osobiscie z uwagi na to ze jest to ostaynio dosc czesty problem jestem za cc.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Niedotlenienie występuje wtedy kiedy polozna lub lekarz nie patrza na wyniki ktg i odwlekaja cc ktora jest potrzebna w tym wypadku lub jak porod trwa za dlugo.
Sn jest pod kazdym względem bezpieczniejsze i dla.matki i dla dziecka. Wiadomo zdarzają się komplikacje, ale one nawet prZy wyrywaniu zęba występują.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Zgadzam się z @majorka1988 niestety powikłaniom przy sn często jest winny personel medyczny, który podejmuje nie właściwe decyzje.

No właśnie. Niewątpliwie poród sn jest lepszy dla dziecka, o ile matka jest zdroaa. Każdy wybierze (o ile może) najlepszą opcję dla siebie. Po porodach będziemy się cieszyć z kochanych maluszków, w jakikolwiek sposób przyjdą one na świat:))
Bolą Was nadal piersi? Mnie w nocy masakrycznie ciagną, szczególnie jak wstaję do toalety tj. Jakieś 3-5razy. Ja już po spacerze idę tworzyć jarzynową na obiad.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie już bolą na szczęście co raz mniej, biust mam na ten moment większy aż o 4 rozmiary więc lepiej, żeby nie bolał i nie rósł chociaż przez chwilę.
 
Hej dziewczyny Grzebie i grzebie po internecie i coraz bardziej jestem zielona.. To moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem co wybrać. Szukamy materaca do łóżeczka 120x60. Z tego co obilo się o uszy to lateks lub lateks z pianką byłby najlepszy? Jaka wysokość?
Bardziej niepokoi mnie fakt nie wiem czy słyszałyście ze w niemieckiej produkcji pianki do materaców doszło do klapy i pianka została wyprodukowana rakotwórcza na przełomie września/października dystrybucje mają wszędzie.

Agnes
 
U mnie dzisiaj zupa krem z białych warzyw z chorizo ;)
Odnośnie materaca skłaniam się właśnie ku piance z lateksem
 
Hej dziewczyny Grzebie i grzebie po internecie i coraz bardziej jestem zielona.. To moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem co wybrać. Szukamy materaca do łóżeczka 120x60. Z tego co obilo się o uszy to lateks lub lateks z pianką byłby najlepszy? Jaka wysokość?
Bardziej niepokoi mnie fakt nie wiem czy słyszałyście ze w niemieckiej produkcji pianki do materaców doszło do klapy i pianka została wyprodukowana rakotwórcza na przełomie września/października dystrybucje mają wszędzie.

Agnes
Ja jestem zdecydowana na materac firmy Badum, dwustronny. I też z pianką. Ceny mają korzystne i opinie również.

U mnie jarzynowa z brukselką i brokułem na skrzydełkach. Na dwa dni oczywiście:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny Grzebie i grzebie po internecie i coraz bardziej jestem zielona.. To moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem co wybrać. Szukamy materaca do łóżeczka 120x60. Z tego co obilo się o uszy to lateks lub lateks z pianką byłby najlepszy? Jaka wysokość?
Bardziej niepokoi mnie fakt nie wiem czy słyszałyście ze w niemieckiej produkcji pianki do materaców doszło do klapy i pianka została wyprodukowana rakotwórcza na przełomie września/października dystrybucje mają wszędzie.

Agnes
To oni nie wycofuja tego? Czyli w opisie bedzie ze wyprodukowano w niemczech czy oni tylko pianke produkuja i kto inny robi materace?
 
Ja tez wlasnie poszkuje materaca i rowniez jestem zdecydowana na lateks + pianka. Co do firm to nie mam pojecia :( Na tej samej stronie gdzie zamierzam kupic lozeczko jest w ofercie materac z takim opisem:
Czy ktoras z Was, ktora sie na tym troche zna moglaby podpowiedziec czy ten materac bylby ok?

Biały Materac Premium Lateksowo-Piankowy.
Całkowita grubość materaca to aż 10 cm!
Wykonany z bezpiecznych materiałów.
Materac dwustronny.
Strona lateksowa - twardość H1/H2
Strona piankowa - twardość H2
Poszewka z pikowanej bawełny na zamek z warstwą fizelino - owaty.
Możliwość zdjęcia pokrowca i oczyszczenia go.

MATERIAŁ
  • Wewnątrz: pianka lateksowa 3 cm, pianka poliuretanowa 6 cm.
  • Zewnątrz: pikowana bawełna fizelino - owatą

1. Mata lateksowa grubość aż 3 cm. Twardość H1/H2.

2. Poszewka bawełniana 100%. Wzór pierniki.

3. Pianka poliuretanowa grubość aż 6 cm. Twardość H2.

4. Fizelina, gramatura 15 g/m^2

5. Owata, gramatrua 100 g/m^2

6. Zamek błyskawiczny. Pozwala na łatwe zdjęcie poszewki.

Całkowita grubość materaca to aż 10 cm
 
reklama
Do góry