reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja tez wlasnie poszkuje materaca i rowniez jestem zdecydowana na lateks + pianka. Co do firm to nie mam pojecia :( Na tej samej stronie gdzie zamierzam kupic lozeczko jest w ofercie materac z takim opisem:
Czy ktoras z Was, ktora sie na tym troche zna moglaby podpowiedziec czy ten materac bylby ok?

Biały Materac Premium Lateksowo-Piankowy.
Całkowita grubość materaca to aż 10 cm!
Wykonany z bezpiecznych materiałów.
Materac dwustronny.
Strona lateksowa - twardość H1/H2
Strona piankowa - twardość H2
Poszewka z pikowanej bawełny na zamek z warstwą fizelino - owaty.
Możliwość zdjęcia pokrowca i oczyszczenia go.

MATERIAŁ
  • Wewnątrz: pianka lateksowa 3 cm, pianka poliuretanowa 6 cm.
  • Zewnątrz: pikowana bawełna fizelino - owatą

1. Mata lateksowa grubość aż 3 cm. Twardość H1/H2.

2. Poszewka bawełniana 100%. Wzór pierniki.

3. Pianka poliuretanowa grubość aż 6 cm. Twardość H2.

4. Fizelina, gramatura 15 g/m^2

5. Owata, gramatrua 100 g/m^2

6. Zamek błyskawiczny. Pozwala na łatwe zdjęcie poszewki.

Całkowita grubość materaca to aż 10 cm
Co to za materac? [emoji3]

Agnes
 
reklama
Zwykle to chyba tak jest ze im więcej lateksu w materacu tym materac droższy, wiec ilość tego materialu limituje nasza kieszeń.
Ja miałam taki z 3 cm lateksu i uważam że był ok.
Z tego co pamiętam to jeszcze klasa wyżej jest jakaś pianka termowrażliwa. Ale ceny też odpowiednio wyższe.
Przy pierwszej ciąży czytałam że te termowrażliwe używa się przy wcześniakach.
 
No właśnie. Niewątpliwie poród sn jest lepszy dla dziecka, o ile matka jest zdroaa. Każdy wybierze (o ile może) najlepszą opcję dla siebie. Po porodach będziemy się cieszyć z kochanych maluszków, w jakikolwiek sposób przyjdą one na świat:))
Bolą Was nadal piersi? Mnie w nocy masakrycznie ciagną, szczególnie jak wstaję do toalety tj. Jakieś 3-5razy. Ja już po spacerze idę tworzyć jarzynową na obiad.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Oj bolą i to okropnie i w dodatku siara lecie i w ciągu dnia i w nocy i wtedy ból jest najgorszy.
Ja dziś na obiadek mam gotowanego indyka z kaszą i warzywami.
Krótki spacerek zaliczyłam, ale i nas tak zimno, że uciekalam do domku na gorącą herbatę.
 
Oj bolą i to okropnie i w dodatku siara lecie i w ciągu dnia i w nocy i wtedy ból jest najgorszy.
Ja dziś na obiadek mam gotowanego indyka z kaszą i warzywami.
Krótki spacerek zaliczyłam, ale i nas tak zimno, że uciekalam do domku na gorącą herbatę.

Siara już? Nie pomyślałam, że mogłaby się już pojawić :eek:
 
Ja też nie, ale mówiłam na ostatniej wizycie mojej ginekolog i powiedziała, że to siara i nie mam się martwić, że mam bardziej wrażliwe piersi.
Ja mam juz ponad miesiac...ale w pierwszej ciazy tez mialam szybko. Nie mialam nawet problemu z pokarmem po CC od razu mialam pokarm.
 
Mnie nie bolą ale są strasznie jędrne:) siara??? Też jestem w szoku. Nawet nie wiedziałam że może się tak wcześnie pojawić. To chyba dobry objaw. Moje sa 1 rozmiar większe. Mam nadzieję że jeszcze urosną:-D u mnie jak się położę to czuję w samym dole brzuszka jak się rusza:happy: i to stałych godzinach 22:00-00:00 wtedy jest bardzo aktywna. A tak przez dzień to nie, chodzę kołysze ja i śpi sobie. Nie mogę się doczekać już marca bo będzie coraz bliżej. U mnie dziś na obiad gołąbki. Po południu jadę po rogal do spania. Na pewno się przyda bo już ciężko znaleźć Sobie wygodną pozycję...jak u was ?
 
reklama
Mnie nie bolą ale są strasznie jędrne:) siara??? Też jestem w szoku. Nawet nie wiedziałam że może się tak wcześnie pojawić. To chyba dobry objaw. Moje sa 1 rozmiar większe. Mam nadzieję że jeszcze urosną:-D u mnie jak się położę to czuję w samym dole brzuszka jak się rusza:happy: i to stałych godzinach 22:00-00:00 wtedy jest bardzo aktywna. A tak przez dzień to nie, chodzę kołysze ja i śpi sobie. Nie mogę się doczekać już marca bo będzie coraz bliżej. U mnie dziś na obiad gołąbki. Po południu jadę po rogal do spania. Na pewno się przyda bo już ciężko znaleźć Sobie wygodną pozycję...jak u was ?

Ja przed ciążą miałam 70E, teraz kupiłam już 65I, a gdzie tam do końca, także lepiej niech już nie rosną. U mnie brzucha nadal brak, gdyby nie wieczorne kopniaki to chyba zaczęłabym myśleć, że sobie uroiłam tą ciążę :D Także póki co rogal jest zbędny.
 
Do góry