reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Zobacz staniki Alles ( miski mają do N), Esotiq i Gorsenia.

O firmie Alles słyszałam, ale niestety nie ma gdzie zmierzyć takiego biustonosza :(
Ja do tej pory kupowałam w Change Lingerie i jestem bardzo zadowolona, z tym, że staniki w tym samym rozmiarze potrafią się między sobą różnić zarówno obwodem jak i miską i po prostu trzeba mierzyć. Internetowo raczej nie powinno być problemu z zakupem biustonosza.
 
reklama
Ja nie mam problemu ze spaniem. Tylko najgorsze ze budze sie na plecach albo na brzuchu :/

Wiem coś o tym, też budzę się na plecach i muszę iść na siusiu, bo już na pęcherz uciska... Dlatego myślę o tej poduszce do spania, żeby mieć plecy zablokowane i się nie przekręcać w nocy [emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 19+1 i na 12... ciekawe od czego to zalezy
Ja mam na 11.04 :) i 19+ 2 więc u nas się zgadza tylko suwaczek się przesuwa co trzy dni ;)

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
reklama
Do góry