reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja też uwielbiam biegać. Na szczęście mam taką pracę, w której mogę to robić. 7 rano i godzinka bieżni i zastrzyk energii na cały dzień. Choć wolę bieganie w plenerze, nie jest tak monotonne. Teraz niestety zostały spacery i lekkie ćwiczenia izometryczne. Czas na leniuchowanie też trzeba wykorzystać!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde..mnie to nikt nie przebije w życiu!jestem przerażona A wcale nie jem za dwoje;((( mam 19 tc i 7 kg więcej.;( pytałam gin czemu tak dużo,może coś mi dolega, powiedział "wy tak macie" i wyszło że się obzeram:/ boje się że że będzie na finale 30 kg więcej!masakra

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
U mnie od xziecka byly problemy z nadwagą w wieku 18 lat dobilam do 110kg. Wszystko zmienilo sie kiedy w wieku 19lat zrozumialam, ze dieta to styl życia, a nie chwilowy zabig na utrate paru kg. W rok zeszlam ze 110 do 70kg. Dzieki zdrowemu rosadkowi przez ostatnie 9 lat bujałam sie miedzy 65-73 kg. Teraz jestem w 23tc, a waga pokazuje 85 kg, ale wcale mi to nie przeszkadza, bo nie jem smiecowego jedzenia ,jedynie jem wiecej i czesciej... czuje sie świetnie, a wszyscy mowia mi, ze wygladam kwitnąco, ja tez to widze i kocham ten stan... Dziewczyny nie przejmujcie sie dodatkowymi kg jezeli nie sa one efektem kebabow i pelnych cukrow slodyczy, to luzik :) latwo przyszło, latwo pojdzie :)
 
Moje siostry po 25 mialy i wszystko straciły. Mialam cos napisac i zapomnialam .
Magnez ost mi kazal brac gin 3x dziennie bo tez mi zaczel twardniec brzuch kilka razy dzinnie. Teraz za to bardziej czuje jak bobas sie wierci
 
Hej. Jak tam u Was:happy: po wizycie 1.12 lekarz stwierdził że przytyłam 3.5 kg w ciągu miesiąca, mówił że dużo...ale nie przejmuje się tym. Mała w końcu pokazała buźkę ale tylko trochę, cały czas zasłania się rączkami. Przy okazji dostałam tabletki na infekcję bo coś się tam zrobiło ale mówił że to nie groźne i że w ciąży infekcję to standard. Więc po 3 dniach brania tabletek (dopochwowych) dzisiaj rano zobaczyłam że mam jakieś plamienie takie różowe. Nie zastanawiałam się tylko wsiadłam i pojechałam do mojego gin do szpitala zrobił USG i sprawdził szyjkę. Mówił że jest ok i że może przy wkładaniu leku mogłam coś tam delikatnie uszkodzić. Ale się uspokoiłam. Dla pewności mam przyjechać w sobotę na kontrolę do szpitala. Cieszę się że mam tak wyrozumiałego gina i że nie lekceważy moich wątpliwości...to pierwsza ciąża i wolę się upewnić czy wszystko jest dobrze. Jak to mój lekarz mówi lepiej przyjechać 10 razy za dużo jak raz za mało.... moja mała kruszynka ma 483 g i 17.33 cm. miłego dnia Wam życzę. Jak po waszych wizytach? Pozdrawiam:)
 
Hej. Jak tam u Was:happy: po wizycie 1.12 lekarz stwierdził że przytyłam 3.5 kg w ciągu miesiąca, mówił że dużo...ale nie przejmuje się tym. Mała w końcu pokazała buźkę ale tylko trochę, cały czas zasłania się rączkami. Przy okazji dostałam tabletki na infekcję bo coś się tam zrobiło ale mówił że to nie groźne i że w ciąży infekcję to standard. Więc po 3 dniach brania tabletek (dopochwowych) dzisiaj rano zobaczyłam że mam jakieś plamienie takie różowe. Nie zastanawiałam się tylko wsiadłam i pojechałam do mojego gin do szpitala zrobił USG i sprawdził szyjkę. Mówił że jest ok i że może przy wkładaniu leku mogłam coś tam delikatnie uszkodzić. Ale się uspokoiłam. Dla pewności mam przyjechać w sobotę na kontrolę do szpitala. Cieszę się że mam tak wyrozumiałego gina i że nie lekceważy moich wątpliwości...to pierwsza ciąża i wolę się upewnić czy wszystko jest dobrze. Jak to mój lekarz mówi lepiej przyjechać 10 razy za dużo jak raz za mało.... moja mała kruszynka ma 483 g i 17.33 cm. miłego dnia Wam życzę. Jak po waszych wizytach? Pozdrawiam:)

Moja wizyta dopiero 12.12 Już się nie mogę doczekać,jestem ciekawa ile będzie wazyc maleństwo.U Ciebie to już duza dziewczyna;)no i super ,ze wszystko dobrze z dzidziusiem:)
 
Dziewczyny robilyscie już krzywa cukrowa?Czy jest to rzeczywiście tak nieprzyjemne?

Jeszcze nie miałam. Ale w zeszłym roku na początku miałam i wcale to takie złe nie byli. Dostałam to zimne i Ok bez problemu. Gorzej było jak miałam prawdopodobieństwo cukrzycy ze względu ma duża wagę dziecka usg usg i musiałam wypić pół litra i bardziej skoncentrowany to myślałam ze zemdleje po takiej ilości i dawcę cukru bardzo słabo mi się zrobiło. Ta zwykła jest do zniesienia


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Mama1991@ to super że u was wszystko dobrze i że słodziak dobrze się rozwija[emoji4]ja miałam parę dni temu wizytę i córcia rozwija się prawidłowo, fikala sporo[emoji6]

A co do krzywej cukrowej to będę miała 27.12 robiona więc wtedy mogę podzielić się jak bylo[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już piłam to świństwo. Nie jest najgorsze, ale ja mogłam wziąć swoje w butelce już rozrobione, więc piłam z cytryną. Lekarz powiedział, że można. W poprzedniej ciąży też z cytryną piłam. Uważam osobiście, że to nieodpowiedzialne i każdy powinien dostać porcję od laboratorium, bo w butelce to można sobie cokolwiek przynieść.

Mama1991 bardzo dobrze zrobiłaś. Lepiej chuchać na zimne i nie bagatelizować takich niespodzianek.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) Nie chce robic absolutnie zadnej reklamy , ale polecam zalogowac sie na bebiklub.pl, ja zrobilam to tydzien temu i oprucz wielu ciekawych informacji i rad dla przyszlych mam ktore tam poznalam, dzis do moich drzwi zapukala mila pani z darmowym prezentem od bebiklub, a dostalam termofor z pestkami wisni, w pakiecie ksiqzeczka opisujaca przeznaczenie termoforu dla mam jak i dla niemowlat. Uwazam, ze to bardzo praktyczny i przydatny przedmiot. Szczegolnie jesli mozna miec go za darmo, choc pewnie skusilabym sie na niego rowniez za oplatą. A moze Wy znacie tez jakies strony na ktore warto sie zalogowac?
 
Do góry