reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mnie najpierw powiedzieli ,ze dziewczynka.Na polowkowym dowiedziałam się,ze będzie chlopiec,teraz znow dostałam wiadomość ,ze to dziewczynka i mam nadzieje,ze tak już zostanie:)
 
reklama
Hejo. Odnośnie płci to u nas będzie dziewczynka, jednak tylko na jednym USG lekarz potwierdził około 17 tc. Na razie nic nie pytałam. Wizytę mam 29 grudnia będę jeszcze raz pytać. Test obciążenia glukozą dopiero przede mną i muszę powtórzyć badanie moczu. W sobotę idę się pokazać żeby zbadać szyjkę. Później we czwartek w wynikami moczu, następnie zrobić glukozę i już mi gin kazał zrobić badania do porodu a dokładnie HBS i HCV. Jestem w 23tc. Brzuszek już coraz to większy. Dzisiaj ubrałam choinkę, ale śniegu za oknem ani grama....jak u was czas mija. Może polecicie jakąś fajną książkę do poczytania?
 
Hejo. Odnośnie płci to u nas będzie dziewczynka, jednak tylko na jednym USG lekarz potwierdził około 17 tc. Na razie nic nie pytałam. Wizytę mam 29 grudnia będę jeszcze raz pytać. Test obciążenia glukozą dopiero przede mną i muszę powtórzyć badanie moczu. W sobotę idę się pokazać żeby zbadać szyjkę. Później we czwartek w wynikami moczu, następnie zrobić glukozę i już mi gin kazał zrobić badania do porodu a dokładnie HBS i HCV. Jestem w 23tc. Brzuszek już coraz to większy. Dzisiaj ubrałam choinkę, ale śniegu za oknem ani grama....jak u was czas mija. Może polecicie jakąś fajną książkę do poczytania?
U mnie juz prawie 24tc, a mały jest coraz bardziej aktywny :) ma już nawet stałe pory dnia i nocy kiedy jest bardzo aktywny.. u mnie wciaż położenie pośladkowe i pewnie przez to na usg kształt główki był troche podłużny...w 21w6d BDP-4.98cm a HC-20.00cm nastepnę usg 14 grudnia i mam nadzieje, ze BDP ruszylo na rowni z HC. Jeśli chodzi o książki to polecam praktycznie wszystkie pozycje Jojo Moyes w miesiąc przeczytałam 3 i bardzo mi się podobały, polecam również Black Out Marc`a Elsberg`a , a obecnie poraz kolejny jestem przy Bridget Jones w pogoni za facetem. Czytam ja juz chyba 3 raz ...obecnie wszystkie ksiazki jakie mam pdzeczytalam wiec postanowilam wrocic do czegos lekkiego i zabawnego a Bridget wlasnie taka jest.
 
My byliśmy w zeszły piątek na usg polowkowym to był 22 tc i dowiedzieliśmy się że będziemy mieć córeczkę:) 21.12 mam test na glukoze, zobaczymy co z niego wyjdzie , mieszkam w de i powiedziano mi też że dzień przed - wieczorem nie jesc niczego słodkiego ale w dzień badania mogę zjeść male śniadanie, ale chyba się powstrzymam żeby wynik był wiarygodny, mam nadzieję że dam radę bo wizyta dopiero na 9:40
 
Czy jest na sali Mama ktora nie zna jeszcze plci Malucha?????[emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Melduje się.

ckaiskjouvvneobc.png
 
Little_one ja glukoze też mam tak później na 10ta i też kazali mi zjeść normalne śniadanie

Mama1991 to masz już świąteczną atmosferę na całego [emoji6]ja też ubieram zawsze wcześniej i kupię choinkę w poniedziałek, taki mam plan[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro glukoza,a potem mam fryzjera i tak się zastanawiam czy to dobre polaczenie..Ale mam jedyna taka okazje bo odeslalam synka na wies do babci na weekend,a mój odrost az się prosi o farbe,do tego maz przylatuje we wtorek,wiec chce się zrobić na bóstwo;)
 
reklama
Co do przystrojenia,choinke kupie przed samymi Swietami.Ciesze się bo to nasze pierwsze Swieta,w naszym nowym mieszkaniu i do tego w Polsce.Już ne mogę się doczekać..
 
Do góry