reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Zajełam sie wyprawką do szpitala i na allegro trafilam na dosc ciekawa oferte. Cena wyprawki kosmetycznej 247 zl a wyprawka ubranek 9 elementow 147 zl. Odnosnie wyprawki kosmetycznej sprawdzilam wszystkie ceny danych produktow w sklepach stacjonarnych typu rosmann itp i wyszlo mi za kosmetyki 260zl + latanie od sklepu do sklepu+kasa na dojazd+jakis kebab po zakupach:D czyli 300 nie moje wiec raczej zdecyduje sie na wyprawke z neta tym bardziej ze przesylka gratis. Ubranka tez sa sliczne tylko nie wiem jak jakosciowo, moze ktoras z was zamawiala? Podaje adres stronki Link do: Kompletna wyprawka do szpitala dla mamy i noworodka
Niestety nie pomogę. Nigdy nie kupowałam takich gotowych zestawów, ani nic z tej strony. Jeśli chodzi o ubranka, to wolę ich najpierw dotknąć zanim kupię. Jeśli rzeczywiście chcesz trochę zaoszczędzić to spróbuj[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie.Piekny dzień dzisiaj.Snieg co prawda stopniał,ale słonko swieci cudnie.Piatek za mna ,a to początek kolejnego tygodnia ciąży 24 na start :)Dla mnie każdy kolejny tydzień na wage zlota,tydzien temu mala wazyla 4850 w ten wtorek kolejna wizyta i już nie mogę się doczekać.Dzisiaj widziałam program jak ratowane sa wcześniaki już 500 gramowe potrafią przezyc dzięki wiedzy i odpowiedniemu sprzętowi.Patrzylam na to z niedowiezaniem.Moim marzeniem i celem jest 36 37.. bo im dluzej w brzuchu mamy tym większe szanse na zdrowe maleństwo.Byle do przodu.Milego dnia;)
 
Witajcie.Piekny dzień dzisiaj.Snieg co prawda stopniał,ale słonko swieci cudnie.Piatek za mna ,a to początek kolejnego tygodnia ciąży 24 na start :)Dla mnie każdy kolejny tydzień na wage zlota,tydzien temu mala wazyla 4850 w ten wtorek kolejna wizyta i już nie mogę się doczekać.Dzisiaj widziałam program jak ratowane sa wcześniaki już 500 gramowe potrafią przezyc dzięki wiedzy i odpowiedniemu sprzętowi.Patrzylam na to z niedowiezaniem.Moim marzeniem i celem jest 36 37.. bo im dluzej w brzuchu mamy tym większe szanse na zdrowe maleństwo.Byle do przodu.Milego dnia;)
Każda mama chce, by dzidziuś odpowiednio długo siedział w brzuchu. Najgorzej, że czasem jest to od nas niezależne. Medycyna robi postępy i ratuje się coraz wcześniejsze wcześniaki. Szkoda tylko, że wiele z takich dziedziaczków ma później poważne problemy zdrowotne, które towarzyszą im do końca życia... głuchota, ślepota, osłabiona motoryka, osłabiony układ immunologiczny... Także trzeba być dobrej myśli i dbać o siebie[emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każda mama chce, by dzidziuś odpowiednio długo siedział w brzuchu. Najgorzej, że czasem jest to od nas niezależne. Medycyna robi postępy i ratuje się coraz wcześniejsze wcześniaki. Szkoda tylko, że wiele z takich dziedziaczków ma później poważne problemy zdrowotne, które towarzyszą im do końca życia... głuchota, ślepota, osłabiona motoryka, osłabiony układ immunologiczny... Także trzeba być dobrej myśli i dbać o siebie[emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Dlatego tym bardziej była w szoku,poiewaz dzieci o których była dzisiaj mowa pomimo porodu na tak wczesnym etapie rozwijają się prawidłowo.Poza spędzeniem długiego okresu w inkubatorze,nie maja zadnych wad rozwojowych.
 
Witajcie.Piekny dzień dzisiaj.Snieg co prawda stopniał,ale słonko swieci cudnie.Piatek za mna ,a to początek kolejnego tygodnia ciąży 24 na start :)Dla mnie każdy kolejny tydzień na wage zlota,tydzien temu mala wazyla 4850 w ten wtorek kolejna wizyta i już nie mogę się doczekać.Dzisiaj widziałam program jak ratowane sa wcześniaki już 500 gramowe potrafią przezyc dzięki wiedzy i odpowiedniemu sprzętowi.Patrzylam na to z niedowiezaniem.Moim marzeniem i celem jest 36 37.. bo im dluzej w brzuchu mamy tym większe szanse na zdrowe maleństwo.Byle do przodu.Milego dnia;)
U mnie tez w piatek zaczął się równo 24tc :wink: i na usg z 21t6d pokazuje 4850 gram :) :) niby to juz 6 miesiac i dziecko wymiarowo właściwe, ale moj brzuch badrdzo mały ....wszyscy mi mowia , ze nie wyglądam z brzucha na 6m choc mi samej przytylo sie juz 12kg...
 
Apropos tygodnia w którym jesteśmy znalzlam taki tekścik;)"
Nie daj się skusić na porównywanie brzuszków z innymi kobietami. Każda z nas jest inna i każda inaczej przechodzi ciążę. Dlatego z celem mija się organizowanie zawodów „na największy ciążowy brzuch”, bo wielkość brzucha tak naprawdę ma niewielkie znaczenie i w nikłym stopniu ma przełożenie na wielkość dziecka".
A wiec maly,duzy nie ma znaczenia jeżeli dzidzia ma odpowiednia wage:)
 
Witam wszystkie Panie :)

Jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 23 tygodniu. Jak Wasze samopoczucie ?
Czy są tu jakieś Panie które mają wadę wzroku ?

Ja niestety mam krótkowzroczność i sporą wadę wzroku.
byłam u okulisty i według niego brak p/w do porodu naturalnego.
Jestem trochę zaskoczona, ponieważ myślałam że przy takiej wadzie to w grę wchodzi tylko cesarka.

Pozdrawiam ciepło :)
 
Witam wszystkie Panie :)

Jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 23 tygodniu. Jak Wasze samopoczucie ?
Czy są tu jakieś Panie które mają wadę wzroku ?

Ja niestety mam krótkowzroczność i sporą wadę wzroku.
byłam u okulisty i według niego brak p/w do porodu naturalnego.
Jestem trochę zaskoczona, ponieważ myślałam że przy takiej wadzie to w grę wchodzi tylko cesarka.

Pozdrawiam ciepło :)

Witaj. Ja mam również krótkowzroczność -3,5. Jaka ty masz wadę?
Kiedyś słyszałam ze spore wady wzroku są przeciwskazaniem ale jak pytałam okulisty i ginekolog to akurat u mnie nie było przeciwskazan.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Witaj. Ja mam również krótkowzroczność -3,5. Jaka ty masz wadę?
Kiedyś słyszałam ze spore wady wzroku są przeciwskazaniem ale jak pytałam okulisty i ginekolog to akurat u mnie nie było przeciwskazan.


7u229jcg4s0byzyg.png
Rozumiem, a czy powiększyła Ci się wada wzroku przez ciąże ?

Ja niestety wadę mam dosyć sporą bo na jedno oko już około -8 a na drugie ciut mniej, zawsze sądziłam że jak będę w ciąży to tylko CC a tutaj się okazuje że mogłabym naturalnie..

Myślę że będzie trzeba to jeszcze skonsultować z jednym okulistą:)
 
reklama
Oj to spora. Współczuje! Ja to nic bez okularów nie widzę a ty to już nie wyobrażam sobie.
Skonsultuj to jeszcze. A wolałabyś cc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry