reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
spokój bowszyscy szykują się do świąt ;)
ja prezenty popakowałam, jutro biorę się za pieczenie
też mamy "wychodną" wigilię, ale każdy coś tam robi, dzieki temu praca się rozkłada na wiecej osób.

odebrałam dziś wynik po obciążeniu glukozą o mam 86-92-54.
uff... bałam się tej cukrzycy bo już miałam w ciąży a nienawidzę byc na dietach.
 
spokój bowszyscy szykują się do świąt ;)
ja prezenty popakowałam, jutro biorę się za pieczenie
też mamy "wychodną" wigilię, ale każdy coś tam robi, dzieki temu praca się rozkłada na wiecej osób.

odebrałam dziś wynik po obciążeniu glukozą o mam 86-92-54.
uff... bałam się tej cukrzycy bo już miałam w ciąży a nienawidzę byc na dietach.

Konsultowałaś wynik z lekarzem? Wynik wskazuje na hipoglikemię reaktywną.
 
Konsultowałaś wynik z lekarzem? Wynik wskazuje na hipoglikemię reaktywną.
Jutro idę do swojego lekarza, ciekawa jestem co powie... Dziś tylko wyniki odebrałam. Ale on lubi bagatelizować różne sprawy... Najwyżej pójdę prywatnie skonsultować.
Ale nie słyszałam o takim schorzeniu [emoji15]
 
Hej. Mam pytaniuw czy któraś z Was odczuwa jakby zakwasy w pachwinach? Kroczu????

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Raz lub dwa miałam takie uczucie, ale bardziej dokucza mi ból kości ogonowej, a wcale duzo nie siedze.
U mnie też zgaga od tygodnia, raz mocniej raz słabiej....

Napisane na iQ8125 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli dupa!!! Jakby zakwasy... po jeździe na rowerze... Masakra. Nogi tez mnie bolą jak dłużej pochodzę lub postoje w kuchni[emoji16]
Czy jest mama ktora miala już cc???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też spore zakwasy tyłka tak jakbym na twardym przez pare godzin siedziała nie zmieniaĵąc pozycji. A jesli chodzino nogi to szczegolnie uda mocno sie napinają i po spacerze są jak po maratonie. A jeszcze podejrzewam, ze mam Zespół Niespokojnych Nog , bo czasami w nocy odczowam straszne mrowienie ktore jest bardzo nieprzyjemne i strasznie musze kręcić stopami aby przeszło, a czasami muszę wstać i pochodzić aby móc zasnąć.

Napisane na iQ8125 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro idę do swojego lekarza, ciekawa jestem co powie... Dziś tylko wyniki odebrałam. Ale on lubi bagatelizować różne sprawy... Najwyżej pójdę prywatnie skonsultować.
Ale nie słyszałam o takim schorzeniu [emoji15]

Generalnie cukier powinien się podnieść i wrócić do poziomu wyjściowego, nie powinien spaść aż tak nisko jak u Ciebie. To po prostu niedocukrzenie. Insulina reaguje bardzo gwałtownie stąd taki wynik.
 
Miałam tak samo w 2 ciąży. Może wtedy lekarka mi nie mówiła żeby mnie nie straszyć, ale miałam zalecenia jeść nie rzadziej niż co 3 godziny, nie unikać węglowodanów ani tłuszczów.
Wtedy miałam ten 3ci wynik poniżej 50 nawet, jakoś 45. Strasznie się wtedy źle czułam, byłam ospała i męczliwa. Teraz powoli też mnie tak łapie. I mam krwotoki z nosa prawie codziennie. Ale nie jakieś bardzo duże i daje się zatamować w miarę łatwo.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam tak samo w 2 ciąży. Może wtedy lekarka mi nie mówiła żeby mnie nie straszyć, ale miałam zalecenia jeść nie rzadziej niż co 3 godziny, nie unikać węglowodanów ani tłuszczów.
Wtedy miałam ten 3ci wynik poniżej 50 nawet, jakoś 45. Strasznie się wtedy źle czułam, byłam ospała i męczliwa. Teraz powoli też mnie tak łapie. I mam krwotoki z nosa prawie codziennie. Ale nie jakieś bardzo duże i daje się zatamować w miarę łatwo.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też mam krwawienia z nosa, ale to jest raczej spowodowane przekrwieniem śluzówek. Rozmawiałam na ten temat z moją ginekolog.

Natomiast co do wyników, to Twoje samopoczucie to efekt właśnie niskiego poziomu cukru, wiec trzeba się mimo wszystko pilnować z jedzeniem i jeść regularnie.
 
reklama
zelaznamaska@ Mnie też męczyła jakiś czas temu zgaga ale znam już przyczynę jadłam dosyć mocno przyprawione jedzonko + często cytrusy i zgaga gwarantowana :p Zmieniłam dietę i jak śpię to wysoko głowę kładę i ustąpiło :)

A też miałam taki płytki oddech, ale się wystraszyłam!!!

Musiałyście przyjmować może w ciąży żelazo w tabletkach ?
 
Do góry