reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

rozmawiacie o glukozie?
No, tak, smaczne to to badanie nie jest.
ja miałam na początku ciąży i piłam cytrynowa. jakby ktoś rozpuścił baranka wielkanocnego w ciepłej wodzie i trzeba tego gluta lyknac, jeszcze małymi łyczkami a nie duszkiem, bo powinno się ok 2/3 minuty pić roztwor.. dla mnie była znosna ale 3 razy mnie cofnelo porządnie.. i przed pobraniem krwi zrobiło mi się strasznie słabo, miałam książkę do czytania ale nie byłam w stanie jej czytać bo mi literki uciekały. mam nadzieję że teraz będzie lepiej :errr:
ja mam miec pomarańczową.....nie wiem co gorsze:oo::szok:
 
reklama
no to w takim razie przepraszam, wiem że w ciąży z normalnym BMI tyje się ok 12 kg a w bliźniaczej zazwyczaj podają 18-20 kg więc jak na 6 miesiąc to malutko :) ale jeśli się najadasz i wszystko wporzadku to super. nie znam się dlatego zapytałam :p
wogole pomylilam cos nie wiem czemu ubzdurałam sobie ze rozmawiam z heda hehe przepraszam. nie no spoko jasne ale wszystko u mnie jest w jak najlepszym porzadku wiec chyba nie musze sie martwic...? na dzień dzisiejszy dzidziorki ważą jeden 398 g i 24 cm a drugi 399 g i tez 24 cm i dr powiedziała mi ze maja b dobra wage.....mam nadzieje
 
Hehe, ja tez na poczatku ciazy sprawdzalam ile kosztuje uzywane [emoji14] na studiach mielismy zajecia z usg wiec chyba bym ogarnela, ale jednak za drogie jest...
Hehe ja kupiłam ten detektor tetna Ale chyba jakoś nie do końca to rozpracowalam bo próbowałam użyć że 3 razy:) i ledwo swoje serce znalazłam:)
 
rozmawiacie o glukozie?
No, tak, smaczne to to badanie nie jest.
ja miałam na początku ciąży i piłam cytrynowa. jakby ktoś rozpuścił baranka wielkanocnego w ciepłej wodzie i trzeba tego gluta lyknac, jeszcze małymi łyczkami a nie duszkiem, bo powinno się ok 2/3 minuty pić roztwor.. dla mnie była znosna ale 3 razy mnie cofnelo porządnie.. i przed pobraniem krwi zrobiło mi się strasznie słabo, miałam książkę do czytania ale nie byłam w stanie jej czytać bo mi literki uciekały. mam nadzieję że teraz będzie lepiej :errr:
Ja ostatnio piłam tą cytrynową ale nigdy wiecej. Zwykła plus połowa cytryny jest dużo smaczniejsza. Mi lekarka kazała zrobic ok 26tc więc już za chwilę.
 
Ja też trochę za mało przybieram na wadze, a startowalam z niedowaga. Ale no nie wepcham w siebie więcej niż potrzebuje, nie dam rady. Może z 2.5 kg mam na razie na plusie.

Ale mnie ostatnio ciągle coś kluje, boli, brzuch twardnieje. Oby do kolejnej wizyty.
 
Nie ma co straszyć glukoza, bo u każdego to inaczej wyglada. Ja już miałam trzy razy w życiu, w tym raz w tej ciąży, zawsze miałam zwykła, nigdy nie dodawałam cytryny. Dla mnie najgorsze jest to siedzenie dwie godziny...
A jak ostatnio byłam u lekarki to dostałam ulotkę ze jest glukoza o smaku coli [emoji15] to musi być dopiero obrzydliwe...
 
reklama
@Olciakkk śpij na zdrowie! Mam to samo! :D Tylko u mnie zaczęło się ok 15 tc.. do obiadu mogę spać cały czas i w nocy też śpię wzorowo.. organizm ma dużo roboty z ciążą.. potrzebuje więcej czasu na odpoczynek i regenerację.. ja w I ciąży przespałam cały środek ciąży - jakieś 3 miesiące, ale serio.. budziłam się na posiłki.. teraz już mam jednego malucha i nie mogę tak spać, ale jak Nela jest w przedszkolu to staram się tak co drugi dzień 2 h zdrzemnąć w tym czasie, jak jej nie ma... więcej nie daję rady, bo staram się ogarniać życie trochę, a przy dziecku więcej tego jest ;) także korzystaj i śpij na zdrowie!
 
Do góry