reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A ten asparagi to większą dawka czy jak? Mi twardnieje ale też nie codziennie. Czasami przez 2 dni cały czas a później kilka dni w ogóle? Ja jeszcze luteinę biorę oprócz magnez b6 ale nogi mnie bolą więc chyba za malo
Chyba lepiej i szybciej się wchłania. Ja w poprzedniej ciZy brałam asmag z tego wlasmie względu
 
reklama
A ten asparagi to większą dawka czy jak? Mi twardnieje ale też nie codziennie. Czasami przez 2 dni cały czas a później kilka dni w ogóle? Ja jeszcze luteinę biorę oprócz magnez b6 ale nogi mnie bolą więc chyba za malo
Wiesz co, jak przejrzałam dawki to jak dla mnie magne b6 ma większą. Ale może jakoś inaczej sie na to patrzy nie wiem. Możliwe, że tak jak mówi #Blondie. Nie dopytałam kazał mi to zamienić jak mi twardnieje, chociaż aż tak często się to nie zdarza.
 
Wiesz co, jak przejrzałam dawki to jak dla mnie magne b6 ma większą. Ale może jakoś inaczej sie na to patrzy nie wiem. Możliwe, że tak jak mówi #Blondie. Nie dopytałam kazał mi to zamienić jak mi twardnieje, chociaż aż tak często się to nie zdarza.
Magne b6 ma nie całe 50 a ja biorę 3 tabletki dziennie. Ale wolałabym zwiększyć dawkę niż ilość tabletek
 
Jestem po wizycie. Z dzieckiem wszystko ok, teraz było widać, że chłopiec. Ma 466gram ( 2 tygodnie temu miał 300). Niestety wód mam nadal mało. Co prawda przybyło, bo 2 tygodnie temu było 3,5cm, a dziś 4,25cm, ale to i tak poniżej normy. Teraz jadę we wigilię. Mam się oszczędzać, ale nie muszę leżeć. Małego prawdopodobnie będzie trzeba wyciągnąć prędzej, będzie dobrze, jeśli wytrzyma do 30 tygodnia.
Sandra bardzo ładnie Ci tych wód przybyło. Martwi mnie to czarnowidztwo lekarza. Na pewno będzie dobrze. Pamiętaj że dla dziecka każdy dzień więcej w brzuchu jest ważny.
Byłaś teraz na wizycie u tego lekarza z Poznania? Jaki poziom wód pozwoliłby Ci malego donosic ?
 
Raczej sami, przepis pewnie gdzies na necie znajdziemy, jest tego trochę;) ja również mam kolejna wizytę 2.01, a ile w ogole czeka się mniej więcej na wynik z tej glukozy, czy od razu jest? Bo doktorka mowila, żebym zrobiła po Świętach właśnie i chce się wyrobić z wynikiem po Nowym Roku
U mnie wynik jest odrazu. Tak jak reszta. To jest zwykle badanie krwi.
 
Jestem po wizycie. Z dzieckiem wszystko ok, teraz było widać, że chłopiec. Ma 466gram ( 2 tygodnie temu miał 300). Niestety wód mam nadal mało. Co prawda przybyło, bo 2 tygodnie temu było 3,5cm, a dziś 4,25cm, ale to i tak poniżej normy. Teraz jadę we wigilię. Mam się oszczędzać, ale nie muszę leżeć. Małego prawdopodobnie będzie trzeba wyciągnąć prędzej, będzie dobrze, jeśli wytrzyma do 30 tygodnia.
Może za kolejne dwa tygodnie będzie jeszcze lepiej. Dzidzia niech tam sobie w brzuchu grzecznie siedzi:)
 
reklama
Do góry