reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A co do popękanych naczynek. Mam ramię i dekolt w brzydkich pajaczkach odpoczatku ciąży. Lekarz kazał zwiększyć witaminę C. A że nie lubię kolejnych tabletek, pije profilaktycznie już nawet syrop z cebuli czosnku i miodu oraz cytrynę jedną cała dziennie. Krawienia z nosa i dziąseł przestały występować i pajączki z ramienia i dekoltu już tak nie straszą :)
 
reklama
Dziewczyny nie udała mi się dieta od dzisiaj bo zjadłam dwa batoniki :no:
Z moich porządków świątecznych to umylam zlew cifem :rofl: reszte zrobi mąż i mama.
Jutro przychodzi babcia to zrobimy seernik i uszka :) i znowu się dieta nie uda :D
Macie naturalne sposoby na "wybielenie" ubrań w praniu? Jakaś soda lub ocet? Wszystko mi szarzeje. Mamy twardą wodę i chyba od tego.
Ja dzisiaj zjadłam duzego mikolaja z czekolady, ktory byl wypelniony lentylkami, az bolaly mnie zeby :o ale musze sobie jakos wypelnic ta ponura aure za oknem.
 
Dziewczyny, mam mały problem, żeby dostać się na wątek zamknięty przez aplikacje. Udało się przez stronę, potem wróciłam na apke i wywala błąd. Wie ktoras jak to rozwiązać?
Edit: Udało się:)
 
Ostatnia edycja:
Co to za badanie? Wiesz może czy będziesz miała jakąś rehabilitację zalecona? U mnie jeśli będzie coraz gorzej to też muszę się wziąć za siebie
Robiłam to z krwi. Podobno dzięki temu można sprawdzić czy w organizmie jest jakiś stan zapalny. Bo opcje są dwie. Albo dziecko uciska i to jest reakcja zakończeń nerwowych albo stan zapalny stawów i wtedy niestety zaczynają się schody bo trzeba włączyć do leczenia małą dawkę sterydów i najprawdopodobniej będę mieć problem przy porodzie sn.
 
Kobitki jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie 2 trymestru? Strasznie mi się ząb ukruszyl.a powiem szczerze że panicznie boją się dentysty ( powiedzmy że uraz z dzieciństwa).
 
Kobitki jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie 2 trymestru? Strasznie mi się ząb ukruszyl.a powiem szczerze że panicznie boją się dentysty ( powiedzmy że uraz z dzieciństwa).
Jao bylam u dentystki, to powiedziala mi ze mam okropna osemke do wyrwania i mam sie modlic zeby mnie nie zabolala do konca porodu, bo jedyne dzialania jakich sie podejmuja to sa wylacznie w drugim trymestrze, ale to juz jest naprawde ostateczna koniecznosc nagly wypadek...
 
Witam wszystkich przy sobocie! U mnie nadal zero sniegu ;) mojego partnera na weekend nie ma, czekają mnie mozolne zakupy w samotności. Trochę się obijam w tym sprzątaniu, tzn. Robię to co zalecili mi znajomi wokół - korzystam z wolnego czasu który mi pozostał tzn. Pilocik i netflix - bo później będzie już tylko psi patrol :)
 
Witam wszystkich przy sobocie! U mnie nadal zero sniegu ;) mojego partnera na weekend nie ma, czekają mnie mozolne zakupy w samotności. Trochę się obijam w tym sprzątaniu, tzn. Robię to co zalecili mi znajomi wokół - korzystam z wolnego czasu który mi pozostał tzn. Pilocik i netflix - bo później będzie już tylko psi patrol :)
Ewentualnie strażak Sam. [emoji6] a jakie zakupy Cie czekają? Czyżby coś z wyprawki? [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Ewentualnie strażak Sam. [emoji6] a jakie zakupy Cie czekają? Czyżby coś z wyprawki? [emoji3][emoji3][emoji3]
Niee, dzisiaj tylko spożywka. Zawsze w sobote robimy większe zakupy. A tak z innej beczki - ostatnio dzwonił do mnie stary znajomy z pracy i pochwalił mi się, że jego żona jest w 36 tygodniu. Był tak podekscytowany, opowiadał mi wszystko z najdrobniejszymi szczegółami i wszystko co sobie zaplanował, i ogólnie tak się cieczyl że geba mu sie nie zamykała, i ze zabral swoja żone na termy zeby sobie odppczela. Widzicie, jednak chodzą po tym świecie wyjątki :p nawet sie nie odzywalam o tych termach, bo by mi pokazał gdzie jest lazienka i moge sobie wody napuscic do wanny :D
 
Do góry