reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Właśnie tak się ze mną bawi od dwóch dni w kotka i myszkę [emoji4] wczoraj wieczorem już myślałam żeby jechać na IP. Dziś po obudzeniu czułam intensywnie, a teraz kilka godzin nic. Ahhhh idzie zwariować [emoji58]
 
reklama
Jak u was z ruchami? Ja zaczynam się martwić. Do tej pory mały wykazywał dużą aktywność, a jakoś od dwóch dni czuję ruchy tylko raz na kilka godzin..
U mnie zawsze są wieczorem. Teraz pojawiają się też rano. W dzień szczególnie jak jestem "na chodzie" to nie czuję, Maleńka pewnie śpi.
 
Kobitki jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie 2 trymestru? Strasznie mi się ząb ukruszyl.a powiem szczerze że panicznie boją się dentysty ( powiedzmy że uraz z dzieciństwa).

Leczylam ostatnio 4 zeby przy kazdy mialam znieczulenie, dolna 7 tez. Nie ma przeciwskazan, w ciazy daja slabsze chyba. Nic nie bolalo.
 
Ostatnia edycja:
laski Adminka prosi abyście zaglądał do kalendarza adwentowego który jest na stronie głównej forum. potrzebuje jak najwięcej zgłoszeń, chyba na te konkursy ;)
 
Hejooo Dziewuszki :)
U mnie właśnie zaczął śnieg pięknie padać :D Akurat jak ubraliśmy choinkę więc super świąteczny klimat jak na zawołanie :) Tylko obawiam się jak tak jeszcze z godzinę będzie sypało to jutro ciężko będzie mi z domu wyjechać. Takie uroki mieszkania na wsi :p
Moja dzidzia dalej mnie kopie po pęcherzu. Czasami aż mnie to zaboli i mam wrażenie, że się zaraz posikam nawet gdy minutę wcześniej się wypróżniłam :p
Jeśli chodzi o znieczulenie w ciąży to ja miałam w pierwszym trymestrze wyrywaną ósemkę. Nie wiem jakie ono było ale stomatolog mówił, że jest wszytko bezpieczne a kilka dni wcześniej zaczęłam brać antybiotyk, który zapisała mi gin właśnie aby nie rozwinęła się jakaś infekcja. Wszystko poszło gładko więc jestem zadowolona, że na samym początku to załatwiłam. Dwa tygodnie temu byłam też sprawdzić ząbki i zaleczyć piątkę bo mi się ukruszyła. Obyło się bez znieczulenia więc na takim etapie nie wiem jak to wygląda. A tak dla Waszej informacji w ciąży należy nam się dodatkowe ściąganie kamienia z ząbków. Normalnie można co pół roku. Oczywiście piszę o NFZ ;)
 
reklama
Do góry